Curierul Zilei - Programul complet de pregătire a echipelor argeşene de fotbal
PRIMA PAGINA
 Publicitate pdf
Programul complet de pregătire a echipelor argeşene de fotbal
(0 voturi)
Saturday, 03 February 2018


Programul complet de pregătire a echipelor argeşene de fotbal


CS Mioveni
l 15 ianuarie: reunirea lotului
l 27 ianurie: CS Mioveni - Unirea Bascov 3-1 (1-0) Au marcat: Florescu, Vintilă, Neagoe
l 29 ianuarie - 10 februarie: cantonament Mogoşoaia
l 3 februarie: CS Mioveni - Abatorul Slobozia
l 7 februarie: CS Mioveni - CSM Baloteşti
l 10 februarie: CS Mioveni - Metaloglobus
l 14 februarie: CS Afumaţi - CS Afumaţi
l 17 februarie: Chindia Tîrgovişte - CS Mioveni FC Argeş
l 11 ianuarie: reunirea lotului
l 23 ianuarie - 2 februarie: cantonament la IATSA
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov 2-1 (2-0) Au marcat: Alin Popa, Buhăescu
l 28 ianuarie: FC Argeş - FC Aninoasa 1-1 (1-1). A marcat Alin Popa
l 1 februarie: FC Argeş - Rapid Bucureşti 0-2 (0-1)
l 7 februarie: FC Argeş - Chindia Tîrgovişte
l 10 februarie: FC Argeş - Petrolul Ploieşti
l 13-17 februarie: cantonament Mogoşoaia
l 14 februarie: FC Argeş - Metaloglobus
l 17 februarie: FC Argeş - SC Popeşti Leordeni

CS Mioveni II
l 22 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: CS Mioveni II - Atletic Bradu 3-1 (1-1) Au marcat: Comănescu din 11 m, Paladi (două)
l 3 februarie: CS Mioveni II - AS Colibaşi
l 7 februarie: CS Mioveni II - Concordia Chiajna II
l 14 februarie: ACSO Filiaşi - CS Mioveni II
l 24 februarie: CS Mioveni II - Sporting Roşiori

Atletic Bradu
l 24 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: CS Mioveni II - Atletic Bradu 3-1 (1-1) A marcat: Golban din 11m
l 7 februarie: Atletic Bradu - CS U Craiova II
l 10 februrie: Atletic Bradu - Sporting Roşiori
l 11 februarie - 18 februarie: cantonament montan
l 18 februarie: amical Atletic Bradu - adversar necunoscut
l 24 februarie: ACSO Filiaşi - Atletic Bradu

Unirea Bascov
l 23 ianuarie: reunirea lotului
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov 2-1 (2-0)
l 29 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov 3-1 (1-0)
l 4 februarie: Unirea Bascov - CSM Alexandria
l 7 februarie: Unirea Bascov - Basarabi Curtea de Argeş
l 9 - 16 februarie cantonament la Budeasa
l 11 februarie: Real Bradu - Unirea Bascov
l 21 februarie: Unirea Bascov - AFC Aninoasa
l 24 februarie: amical Unirea Bascov - adversar necunoscut

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1839

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net


Zi record

Marţi, 20.08.2019

--- 9.253 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info