Curierul Zilei - Etapa 30
PRIMA PAGINA
 

*** România, codaşă la construcţii!     *** Săptămîna Europeană a Sportului, în Argeş     *** Dezinsecţie, dezinfecţie şi deratizare, la Mioveni      *** PASTILA de UMOR      *** „Argeşul, locul cel mai românesc din România“     *** Adrian Tase, la Congresul de la Sinaia!     *** La 16 ani, s-a întors de la majorat, în sicriu     *** Şoferul a făcut infarct      *** Copilul s-a spînzurat      *** Nu s-a asigurat şi a lovit trei maşini     *** Fost campion naţional la box, contrabandă cu ţigări     *** Filmaţi în timp ce furau bere dintr-un magazin     *** Raicu eliminat de la Mondiale     *** Cursuri gratuite, la Şcoala de Arbitraj a AJF Argeş     *** Un gol, din două faze de poartă     *** CS Mioveni - ASU Poli Timişoara 1-0 (1-0)     *** Au avut victoria la îndemînă     *** Memorialul Dorel Ştefănescu, la ediţia a treia     *** Învinşi de propriul portar!     *** „Rezultatul final este mincinos“     *** Popovici: „O victorie foarte importantă“     *** CSU Piteşti va juca în Divizia A!    

 
Etapa 30 Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 20 aprilie 2018

Etapa 30

Astăzi, 20 aprilie, ora 17.00
l Dacia Unirea Brăila - Academica Clinceni - TelekomSport 1
l Ripensia Timişoara - AFC Hermannstadt - DigiSport 2
Mîine, 21 aprilie, ora 11.00
l Luceafărul Oradea - CS Baloteşti
l Foresta Suceava - CS Afumaţi
l Ştiinţa Miroslava - Dunărea Călăraşi
l Pandurii Tîrgu Jiu - UTA Arad
l ASA Tîrgu Mureş - CS Mioveni  
   0-3
l ASU Politehnica Timişoara - Olimpia Satu Mare     3-0
Mîine, 21 aprilie, ora 12.00
l FC Argeş - Metaloglobus Bucureşti - TelekomSport 1
Duminică, 22 aprilie, ora 15.00
l Sportul Snagov - Chindia Tîrgovişte - DigiSport 2 Etapa 31
Marţi, 24 aprilie, ora 17.00
l UTA Arad - ASU Politehnica Timişoara - DigiSport 1
l Academica Clinceni - FC Argeş - TelekomSport 1
Miercuri, 25 aprilie, ora 11.00
l CS Baloteşti - Ripensia Timişoara
Miercuri, 25 aprilie, ora 17.00
l Pandurii Tîrgu Jiu - Sportul Snagov
l Dunărea Călăraşi - Foresta Suceava - TelekomSport 1
l CS Afumaţi - Luceafărul Oradea
l CS Mioveni - Dacia Unirea Brăila
l Metaloglobus Bucureşti - Chindia Târgovişte - DigiSport 1
l Olimpia Satu Mare - Ştiinţa Miroslava         0-3
l FC Hermannstadt - ASA Tîrgu Mureş         3-0

Etapa 32
Sîmbătă, 28 aprilie, ora 11.00
l Sportul Snagov - Metaloglobus Bucureşti   
l Chindia Tîrgovişte - Academica Clinceni   
l FC Argeş - CS Mioveni   
l Ripensia Timişoara - CS Afumaţi   
l Luceafărul Oradea - Dunărea Călăraşi   
l Ştiinţa Miroslava - UTA Arad   
l ASU Politehnica Timişoara - Pandurii Tîrgu Jiu   
l Dacia Unirea Brăila - AFC Hermannstadt   
l Foresta Suceava - Olimpia Satu Mare     3-0
 ASA Tîrgu Mureş - CS Baloteşti     0-3
Vizualizari: 766

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info