Curierul Zilei - Etapa 30
PRIMA PAGINA

*** Avea dreptate şi Farfuridi     *** Elevii din alte judeţe primesc fructe, argeşenii nu!     *** A murit judecătorul Marius Dumitrescu     *** PASTILA de UMOR      *** Percheziţii la evazionişti     *** Lovit în cap de creanga unui nuc     *** Doare penale pentru lemne      *** Marcaj rutier eronat pe strada Gruiului     *** Sportivă din Cîmpulung, cu Lamborghini în flăcări     *** Raliul de la Bucureşti încheie sezonul!     *** Favorite cu bănăţencele     *** Show cu elevii de la Brătianu!     *** Luptătorul Mihai Mihuţ, bronz la Campionatul Mondial!      *** Zekovic a semnat cu CSM Oradea     *** Liga Naţiunilor     *** FCSB va juca la Piteşti!     *** Trofee pentru fetele din Mioveni     *** Liga 1, Etapa 15    

 
Etapa 30 Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 20 aprilie 2018

Etapa 30

Astăzi, 20 aprilie, ora 17.00
l Dacia Unirea Brăila - Academica Clinceni - TelekomSport 1
l Ripensia Timişoara - AFC Hermannstadt - DigiSport 2
Mîine, 21 aprilie, ora 11.00
l Luceafărul Oradea - CS Baloteşti
l Foresta Suceava - CS Afumaţi
l Ştiinţa Miroslava - Dunărea Călăraşi
l Pandurii Tîrgu Jiu - UTA Arad
l ASA Tîrgu Mureş - CS Mioveni  
   0-3
l ASU Politehnica Timişoara - Olimpia Satu Mare     3-0
Mîine, 21 aprilie, ora 12.00
l FC Argeş - Metaloglobus Bucureşti - TelekomSport 1
Duminică, 22 aprilie, ora 15.00
l Sportul Snagov - Chindia Tîrgovişte - DigiSport 2 Etapa 31
Marţi, 24 aprilie, ora 17.00
l UTA Arad - ASU Politehnica Timişoara - DigiSport 1
l Academica Clinceni - FC Argeş - TelekomSport 1
Miercuri, 25 aprilie, ora 11.00
l CS Baloteşti - Ripensia Timişoara
Miercuri, 25 aprilie, ora 17.00
l Pandurii Tîrgu Jiu - Sportul Snagov
l Dunărea Călăraşi - Foresta Suceava - TelekomSport 1
l CS Afumaţi - Luceafărul Oradea
l CS Mioveni - Dacia Unirea Brăila
l Metaloglobus Bucureşti - Chindia Târgovişte - DigiSport 1
l Olimpia Satu Mare - Ştiinţa Miroslava         0-3
l FC Hermannstadt - ASA Tîrgu Mureş         3-0

Etapa 32
Sîmbătă, 28 aprilie, ora 11.00
l Sportul Snagov - Metaloglobus Bucureşti   
l Chindia Tîrgovişte - Academica Clinceni   
l FC Argeş - CS Mioveni   
l Ripensia Timişoara - CS Afumaţi   
l Luceafărul Oradea - Dunărea Călăraşi   
l Ştiinţa Miroslava - UTA Arad   
l ASU Politehnica Timişoara - Pandurii Tîrgu Jiu   
l Dacia Unirea Brăila - AFC Hermannstadt   
l Foresta Suceava - Olimpia Satu Mare     3-0
 ASA Tîrgu Mureş - CS Baloteşti     0-3
Vizualizari: 922

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 16.10.2018

--- 3.988 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info