Curierul Zilei - Programul etapei 31 şi meciurile care vor fi televizate
PRIMA PAGINA

*** Punctul de pensie creşte semnificativ     *** Angajaţii de la Finanţe ameninţă cu greva     *** PASTILA de UMOR      *** Program nou la Zona de picnic Făget      *** Stadiul lucrărilor de investiţii executate pe domeniul public      *** 1092 de focare, 360.800 porci ucişi!     *** Volumul construcţiilor în scădere!     *** Expoziţia «Seminţe cu suflet», la Piteşti     *** Alege să nu fumezi!     *** Pensionarii aşteptaţi la bilete de tratament!     *** Primarul s-a ales cu camionul confiscat      *** Tînăr de 28 de ani, găsit spînzurat!     *** În arest după ce a spart o casă     *** Deţinuţii îşi pot executa pedeapsa acasă!     *** A murit şoferiţa de TIR care ajuta cîinii abandonaţi      *** Consumator de droguri, condamnat     *** Scandaluri sfîrşite la spital     *** „Meci greu, dar mergem să câştigăm“     *** „N-am primit nici o solicitare fermă”      *** Derby pentru supremaţie!     *** Vor să bată campioana!     *** 9 ani de la dispariţia lui Constantin Cârstea    

 
Programul etapei 31 şi meciurile care vor fi televizate Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 25 aprilie 2018


Programul etapei 31 şi meciurile care vor fi televizate

S-au jucat ieri
l UTA Arad - ASU Politehnica Timişoara - DigiSport 1
l Academica Clinceni - FC Argeş - TelekomSport 1
Astăzi, ora 11.00
l CS Afumaţi - Luceafărul Oradea
l CS Baloteşti - Ripensia Timişoara Astăzi, ora 17.00
l Pandurii Tîrgu Jiu - Sportul Snagov
l Dunărea Călăraşi - Foresta Suceava - TelekomSport 1
l CS Mioveni - Dacia Unirea Brăila
l Metaloglobus Bucureşti - Chindia Tîrgovişte - DigiSport 1
l Olimpia Satu Mare - Ştiinţa Miroslava           0-3
l FC Hermannstadt - ASA Tărgu Mureş         3-0
CLASAMENT
1. Dunărea Călăraşi    30    23    5    2    60-19      74    
2. AFC Hermannstadt    30    21    8    1    50-11   71    
3. Chindia Tîrgovişte    30    18    7    5    61-23      61    
4. FC Argeş    30    16    7    7    48-27      55    
5. CS Afumaţi    30    15    7    8    39-24      52    
6. Academica Clinceni    30    14    8    8    51-42      50    
7. ASU Poli Timişoara    30    14    5    11    44-34      47    
8. CS Mioveni    30    11    8    11    44-37      41    
9. Sportul Snagov    30    11    7    12    33-29      40    
10. Luceafărul Oradea    30    10    7    13    47-50      37    
11. Ripensia Timişoara    30    9    9    12    57-45      36    
12. UTA Arad    30    8      11    11    39-41      35    
13. CS Baloteşti    30    9    7    14    40-58      34    
14. Metaloglobus     30    9    6    15    28-42      33    
15. Dacia Unirea Brăila    30    8    7    15    58-58      31    
16. ASA Târgu Mureş    30    9    4    17    38-64      31    
17. Pandurii Tărgu Jiu    30    6    11    13    37-49      29    
18. Ştiinţa Miroslava    30    7    7    16    32-57      28    
19. Foresta Suceava    30    8    3    19    25-74      27    
20. Olimpia Satu Mare    30    6    2    22    19-66     -46

Vizualizari: 1264

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info