Curierul Zilei - Programul etapei 37
PRIMA PAGINA

*** Trei noi săli de sport în Piteşti      *** Seminar împotriva abuzurilor copiilor     *** PASTILA de UMOR      *** Sistarea furnizării apei potabile în Municipiul Piteşti, cartier Găvana III     *** Primăria cumpără utilaje      *** Intrarea Maicii Domnului în Biserică     *** Concert-lecţie marca Florin Totan     *** Încă două cursuri gratuite la Centrul Cultural Mioveni      *** „Jurnal de război”, lansată la Tîrgul Gaudeamus      *** A ameninţat cu maceta ca să primească băutură     *** A plonjat cu maşina în rîul Tîrgului     *** Angajat de la Dacia dispărut de o săptămînă     *** Fraţii, sub control judiciar     *** Fumatul, factor principal în apariţia cancerului     *** Veteranul Ionuţ Butoi, portdrapel la paradă      *** FCSB va juca trei meciuri la Piteşti!     *** „Vom face spectacol!“     *** Sala Sporturilor ar putea primi finanţare      *** Olympic Gym Piteşti, pe podium la Campionatul Naţional de Gimnastică     *** 8 medalii la Campionatele Mondiale de lupte     *** Doar un punct, pentru echipele argeşene     *** Karate: Medalii pentru CS Dacia     *** Liga II, Etapa 17     *** Liga Naţiunilor    

 
Programul etapei 37 Imprimare E-mail
(1 vot)
joi, 24 mai 2018


Programul etapei 37

Sîmbătă, 26 mai, ora 11.00:
l Foresta Suceava - Sportul Snagov    l l Ştiinţa Miroslava - Luceafărul Oradea    l l UTA Arad - Dacia Unirea Brăila    l l CS Afumaţi - Metaloglobus Bucureşti - TelekomSport 1 l l Olimpia Satu Mare - FC Argeş  0-3 l l Pandurii Tîrgu Jiu - ASA Tîrgu Mureş          3-0
Sîmbătă, 26 mai, ora 12.30: l Dunărea Călăraşi - Chindia Tîrgovişte - DigiSport 1
sîmbătă, 26 mai, ora 19.00: l ASU Politehnica Timişoara - Ripensia Timişoara   
Duminică, 27 mai, ora 14.30: l CS Baloteşti - Academica Clinceni - TelekomSport 1
Joi, 31 mai, ora 17.30: l FC Hermannstadt - CS Mioveni - DigiSport 1  
Programul etapei 38:
Vineri, 1 iunie, ora 11.00: l Luceafărul Oradea - Foresta Suceava    
Sîmbătă, 2 iunie, ora 11.00: l Academica Clinceni - CS Afumaţi l Metaloglobus Bucureşti - Dunărea Călăraşi l FC Argeş - UTA Arad l Dacia Unirea Brăila - Pandurii Tîrgu Jiu  l Ripensia Timişoara - Ştiinţa Miroslava l Chindia Tîrgovişte - Olimpia Satu Mare 3-0  l ASA Tîrgu Mureş - ASU Politehnica Timişoara              0-3
Duminică, 3 iunie, ora 11.00: l Sportul Snagov - AFC Hermannstadt  l CS Mioveni - CS Baloteşti
Vizualizari: 1646

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics










































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info