Curierul Zilei - Programul meciurilor CM 2018
PRIMA PAGINA arrow sport arrow stiri sport arrow Programul meciurilor CM 2018
*** Următoarea ediţie a ziarului nostru va apărea luni, 20 august... ***

Pentru anunţuri de mică şi mare publicitate, puteţi veni la redacţie, duminică, 19 august...

*** Economia României a crescut     *** Harta Deşeurilor prinde contur!     *** 371 de vagoane vor fi modernizate     *** Fiul unui preot s-a sinucis     *** Copil de 3 ani a dat foc apartamentului     *** Agresorul reţinut, victima operată la cap     *** Tîlhari în arest după ce au furat 130 lei     *** Pelerinii, campaţi la Valea Iaşului     *** O şoferiţă nu a cedat trecerea     *** Adormirea Maicii Domnului     *** Spectacol cu Cotimanis şi Victor Socaciu     *** Posada Rock Festival la Cîmpulung!     *** Înscrierile la Palatul Copiilor     *** Champions League - Turul 3 preliminar, retur     *** Meciul cu Baloteşti, vineri seara     *** La Bradu, lotul este în mare completat     *** Unirea Bascov joacă azi, cu Roşiori     *** Şi FC Argeş se poate gîndi la promovare!     *** Locul 2 pe naţiuni la Cupa Europei     *** Cu o victorie pot urca pe podium!     *** U BT Cluj- BCM U FC Argeş, în prima etapă!     *** Fără medalie la Campionatul European!    

 
Programul meciurilor CM 2018 Imprimare E-mail
(1 vot)
joi, 14 iunie 2018

Microbişti, decupaţi şi puneţi în ramă!

Programul meciurilor CM 2018

14 iunie
l ora 18:00 – Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
15 iunie
l ora 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Portugalia – Spania (Soci) – TVR 1, TVR HD
16 iunie
l ora 13:00 – Franţa – Australia (Kazan) – TVR 1, TVR HD
l ora 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 19:00 – Peru – Danemarca (Saransk) – TVR 1, TVR HD
l ora 22:00 – Croaţia – Nigeria (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
17 iunie
l ora 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Brazilia – Elveţia (Rostov) – TVR 1, TVR HD
18 iunie
l ora 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Belgia – Panama (Soci) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd) – TVR 1, TVR HD
19 iunie
l ora 15:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Columbia – Japonia (Saransk) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
20 iunie
l ora 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Iran – Spania (Kazan) – TVR 1, TVR HD
21 iunie
l ora 15:00 – Franţa – Peru (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Danemarca – Australia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Argentina – Croaţia (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
22 iunie
l ora 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Serbia – Elveţia (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
23 iunie
l ora 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Germania – Suedia (Soci) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Coreea de Sud – Mexic (Rostov) – TVR 1, TVR HD
24 iunie
l ora 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Polonia – Columbia (Kazan) – TVR 1, TVR HD
25 iunie
l ora 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 17:00 – Arabia Saudită – Egipt (Volgograd) – TVR 2
l ora 21:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Iran – Portugalia (Saransk) – TVR 2
26 iunie
l ora 17:00 – Danemarca – Franţa (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 17:00 – Australia – Peru (Soci) – TVR 2
l ora 21:00 – Islanda – Croaţia (Rostov) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg) – TVR 2
27 iunie
l ora 17:00 – Mexic – Suedia (Ekaterinburg) – TVR 2
l ora 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Elveţia – Costa Rica (Novgorod) – TVR 2
28 iunie
l ora 17:00 – Senegal – Columbia (Volgograd) – TVR 2
l ora 17:00 – Japonia – Polonia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Panama – Tunisia (Saransk) – TVR 2

Optimile de finală
30 iunie
l ora 16:00 (optimi 1) 1C - 2D (Kazan)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 2) 1A - 2B (Soci)– TVR 1, TVR HD
1 iulie
l ora 16:00 (optimi 3) 1B - 2A (Moscova, Lujniki)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 4) 1D - 2C (Nijni Novgorod)– TVR 1, TVR HD
2 iulie
l ora 16:00 (optimi 5) 1E - 2F (Samara)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 6) 1G - 2H (Rostov-pe-Don)– TVR 1, TVR HD
3 iulie
l ora 16:00 (optimi 7) 1F - 2E (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 8) 1H - 2G (Moscova, Spartak)– TVR 1, TVR HD

Sferturi de finală
6 iulie
l ora 16:00 (sfertul 1): cîştigătoare optimi 1 - cîştigătoare optimi 2 (Nijni Novgorod)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (sfertul 2): cţştigătoare optimi 5 - cîştigătoare optimi 6 (Kazan)– TVR 1, TVR HD
7 iulie
l ora 16:00 (sfertul 3): cîştigătoare optimi 7 - cîştigătoare optimi 8 (Samara)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (sfertul 4): cîştigătoare optimi 3 - cîştigătoare optimi 4 (Soci)– TVR 1, TVR HD

Semifinale
10 iulie
l ora 20:00 (semifinala 1): cîştigătoare sfert 1 - cîştigătoare sfert 2 (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD
11 iulie
l ora 20:00 (semifinala 2): cîştigătoare sfert 3 - cîştigătoare sfert 4 (Lujniki, Moscova)– TVR 1, TVR HD

Finala mică
14 iulie
l ora 16:00 Învinsele din semifinalele 1 şi 2 (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD

FINALA
15 iulie
l ora 17:00 Învingătoarele din semifinalele 1 şi 2 (Lujniki, Moscova)– TVR 1, TVR HD

Grupa A
1. Rusia
2. Arabia Saudită
3. Egipt
4. Uruguay
Grupa B
1. Portugalia
2. Spania
3. Maroc
4. Iran
Grupa C
1. Franţa
2. Australia
3. Peru
4. Danemarca

Grupa D
1. Argentina
2. Islanda
3. Croaţia
4. Nigeria

Grupa E
1. Brazilia
2. Elveţia
3. Costa Rica
4. Serbia

Grupa F
1. Germania
2. Mexic
3. Suedia
3. Coreea de Sud

Grupa G
1. Belgia
2. Panama
3. Tunisia
4. Anglia

Grupa H
1. Polonia
2. Senegal
3. Columbia
4. Japonia
S.Mihai

Vizualizari: 876

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!

 

Intrebarea Curierului



 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!

Google Analytics






































Sfinții zilei

Zi record

Luni, 23.07.2018

--- 3.674 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

 
 




 

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info