Curierul Zilei - Programul meciurilor CM 2018
PRIMA PAGINA

*** Se opreşte curentul în Albota     *** ️Justiţia pe timpullui Kovesi şi după...      *** Program prelungit la taxe şi impozite Mioveni     *** Sfinţii zilei      *** Mai multă încredere şi schimbări!      *** Pulpă de porc umplută cu varză     *** Evenimente 20 martie de-a lungul vremii     *** Retrospectiva unei lumi apuse, la Muzeul Judeţean    *** Ziua Mondială a Sănătăţii Orale     *** Sanitas pichetează Ministerul Muncii    *** Prins cu 122 km/h    *** Prefectul l-a demis pe primarul Piteştiului     *** A vrut să oprească tirul şi i-a fost fatal     *** Obţinea credite cu un buletin găsit     *** Înjunghiat în timp ce se afla pe stradă     *** Lotul României pentru calificări     *** „Vreau să jucăm fotbal!“     *** Moldovan: „Am controlat jocul!“     *** CS Dacia şi CSM Piteşti vor medalii şi Cupe la Campioantele Naţionale      *** 12 înotători argeşeni calificaţi la Campionatele Naţionale     *** U Cluj-FC Argeş, duminică, în nocturnă     *** Vor calificarea în careul de aşi!    *** Scuipaţi şi înjuraţi de spectatorii clujeni!    *** Campioni la Izvorani!     *** Directorul Gheorghe Dinu s-a pensionat   

 Publicitate pdf
Programul meciurilor CM 2018 Imprimare E-mail
(1 vot)
joi, 14 iunie 2018

Microbişti, decupaţi şi puneţi în ramă!

Programul meciurilor CM 2018

14 iunie
l ora 18:00 – Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
15 iunie
l ora 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Portugalia – Spania (Soci) – TVR 1, TVR HD
16 iunie
l ora 13:00 – Franţa – Australia (Kazan) – TVR 1, TVR HD
l ora 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 19:00 – Peru – Danemarca (Saransk) – TVR 1, TVR HD
l ora 22:00 – Croaţia – Nigeria (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
17 iunie
l ora 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Brazilia – Elveţia (Rostov) – TVR 1, TVR HD
18 iunie
l ora 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Belgia – Panama (Soci) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd) – TVR 1, TVR HD
19 iunie
l ora 15:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Columbia – Japonia (Saransk) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
20 iunie
l ora 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Iran – Spania (Kazan) – TVR 1, TVR HD
21 iunie
l ora 15:00 – Franţa – Peru (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Danemarca – Australia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Argentina – Croaţia (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
22 iunie
l ora 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Serbia – Elveţia (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
23 iunie
l ora 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Germania – Suedia (Soci) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Coreea de Sud – Mexic (Rostov) – TVR 1, TVR HD
24 iunie
l ora 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Polonia – Columbia (Kazan) – TVR 1, TVR HD
25 iunie
l ora 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 17:00 – Arabia Saudită – Egipt (Volgograd) – TVR 2
l ora 21:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Iran – Portugalia (Saransk) – TVR 2
26 iunie
l ora 17:00 – Danemarca – Franţa (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 17:00 – Australia – Peru (Soci) – TVR 2
l ora 21:00 – Islanda – Croaţia (Rostov) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg) – TVR 2
27 iunie
l ora 17:00 – Mexic – Suedia (Ekaterinburg) – TVR 2
l ora 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Elveţia – Costa Rica (Novgorod) – TVR 2
28 iunie
l ora 17:00 – Senegal – Columbia (Volgograd) – TVR 2
l ora 17:00 – Japonia – Polonia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Panama – Tunisia (Saransk) – TVR 2

Optimile de finală
30 iunie
l ora 16:00 (optimi 1) 1C - 2D (Kazan)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 2) 1A - 2B (Soci)– TVR 1, TVR HD
1 iulie
l ora 16:00 (optimi 3) 1B - 2A (Moscova, Lujniki)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 4) 1D - 2C (Nijni Novgorod)– TVR 1, TVR HD
2 iulie
l ora 16:00 (optimi 5) 1E - 2F (Samara)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 6) 1G - 2H (Rostov-pe-Don)– TVR 1, TVR HD
3 iulie
l ora 16:00 (optimi 7) 1F - 2E (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 8) 1H - 2G (Moscova, Spartak)– TVR 1, TVR HD

Sferturi de finală
6 iulie
l ora 16:00 (sfertul 1): cîştigătoare optimi 1 - cîştigătoare optimi 2 (Nijni Novgorod)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (sfertul 2): cţştigătoare optimi 5 - cîştigătoare optimi 6 (Kazan)– TVR 1, TVR HD
7 iulie
l ora 16:00 (sfertul 3): cîştigătoare optimi 7 - cîştigătoare optimi 8 (Samara)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (sfertul 4): cîştigătoare optimi 3 - cîştigătoare optimi 4 (Soci)– TVR 1, TVR HD

Semifinale
10 iulie
l ora 20:00 (semifinala 1): cîştigătoare sfert 1 - cîştigătoare sfert 2 (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD
11 iulie
l ora 20:00 (semifinala 2): cîştigătoare sfert 3 - cîştigătoare sfert 4 (Lujniki, Moscova)– TVR 1, TVR HD

Finala mică
14 iulie
l ora 16:00 Învinsele din semifinalele 1 şi 2 (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD

FINALA
15 iulie
l ora 17:00 Învingătoarele din semifinalele 1 şi 2 (Lujniki, Moscova)– TVR 1, TVR HD

Grupa A
1. Rusia
2. Arabia Saudită
3. Egipt
4. Uruguay
Grupa B
1. Portugalia
2. Spania
3. Maroc
4. Iran
Grupa C
1. Franţa
2. Australia
3. Peru
4. Danemarca

Grupa D
1. Argentina
2. Islanda
3. Croaţia
4. Nigeria

Grupa E
1. Brazilia
2. Elveţia
3. Costa Rica
4. Serbia

Grupa F
1. Germania
2. Mexic
3. Suedia
3. Coreea de Sud

Grupa G
1. Belgia
2. Panama
3. Tunisia
4. Anglia

Grupa H
1. Polonia
2. Senegal
3. Columbia
4. Japonia
S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1535

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info