Curierul Zilei - CM 2018
PRIMA PAGINA
 Publicitate pdf
CM 2018
(0 voturi)
Wednesday, 04 July 2018


CM 2018

Grupa A
l Rusia - Arabia Saudită 5-0
l Egipt - Uruguay 0-1
l Rusia - Egipt 1-0
l Uruguay - Arabia Saudită 1-0
l Uruguay - Rusia 3-0
l Arabia Saudită - Egipt 2-1
Clasament: 1. Uruguay 2. Rusia
Grupa B
l Maroc - Iran 0-1
l Portugalia - Spania 3-3
l Portugalia - Maroc 1-0
l Iran - Spania 0-1
l Spania - Maroc 2-2
l Iran - Portugalia 1-1
Clasament: 1.Spania 2. Portugalia
Grupa C
l Franţa - Australia 2-1
l Peru - Danemarca 0-1
l Danemarca - Australia 1-1
l Franţa - Peru 1-0
l Danemarca - Franţa 0-0
l Australia - Peru 0-2
Clasament: 1. Franţa 2. Danemarca
Grupa D
l Argentina - Islanda 1-1
l Croaţia - Nigeria 2-0
l Argentina - Croaţia 0-3
l Nigeria - Islanda 2-0
l Islanda - Croaţia 1-2
l Nigeria - Argentina 1-2
Clasament: 1. Croaţia 2. Argentina
Grupa E
l Costa Rica - Serbia 0-1
l Brazilia - Elveţia 1-1
l Brazilia - Costa Rica 2-0
l Serbia - Elveţia 1-2
l Serbia - Brazilia 0-2
l Elveţia - Costa Rica 2-2
Clasament: 1. Brazilia 2. Elveţia
Grupa F
l Germania - Mexic 0-1
l Suedia - Coreea de Sud 1-0
l Germania - Suedia 2-1
l Coreea de Sud - Mexic 1-2
l Mexic - Suedia 0-3
l Coreea de Sud - Germania 2-0
Clasament: 1. Suedia 2. Mexc
Grupa G
l Belgia - Panama 3-0
l Tunisia - Anglia 1-2
l Belgia - Tunisia 5-2
l Anglia - Panama 6-1
l Anglia - Belgia 1-0
l Panama - Tunisia 1-2
Clasament: 1. Belgia 2. Anglia
Grupa H
l Columbia - Japonia 1-2
l Polonia - Senegal 1-2
l Japonia - Senegal 2-2
l Polonia - Columbia 0-3
l Senegal - Columbia 0-1
l Japonia - Polonia 0-1
Clasament: 1. Columbia 2. Japonia
Optimi:
l Franţa - Argentina 4-3
l Uruguay - Portugalia 2-1
l Spania - Rusia 1-1 (3-4 d.l.d.)
l Croaţia - Danemarca 1-1 (3-2 d.l.d.)
l Brazilia - Mexic (Samara) 2-0
l Belgia - Japonia (Rostov-pe-Don) 3-2
l Suedia - Elveţia (Sankt Petersburg)
l Columbia - Anglia (Moscova, Spartak)
Sferturi:
l 6 iulie, ora 17:00 (sfertul 1): Franţa - Uruguay (Nijni Novgorod)
l 6 iulie, ora 21:00 (sfertul 2): Brazilia - Belgia (Samara)
l 7 iulie, ora 17:00 (sfertul 3): cîştigătoare Suedia - Elveţia - cîştigătoare Columbia - Anglia (Soci)
l 7 iulie, ora 21:00 (sfertul 4): Rusia - Croaţia (Kazan)
Semifinale
l 10 iulie, ora 21:00 (semifinala 1): cîştigătoare sfert 1 - cîştigătoare sfert 2 (Sankt Petersburg)
l 11 iulie, ora 21:00 (semifinala 2): cîştigătoare sfert 3 - cîştigătoare sfert 4 (Lujniki, Moscova)
Finala mică
l 14 iulie, ora 17:00 Învinsele din semifinalele 1 şi 2 (Sankt Petersburg)
FINALA MARE
l 15 iulie, ora 18:00 Învingătoarele din semifinalele 1 şi 2 (Lujniki, Moscova)
S,Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1339

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net


Zi record

Marţi, 03.09.2019

--- 4.591 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info