Curierul Zilei - Champions League, turul
PRIMA PAGINA

*** Astăzi, prima şedinţă de Consiliu Local la Mioveni     *** Un Neica Nimeni de la marginea Imperiului    *** Dacia a produs cu 21.000 mai multe maşini      *** Sfinţii zilei     *** Planuri de vacanţă şi noi achiziţii!    *** Papricaş de pui cu găluşte     *** Evenimente 17 ianuarie de-a lungul vremii     *** Energie la preţ dublu faţă de Cehia     *** Liceul Tehnologic Construcţii de Maşini – 50 de ani de existenţă      *** Foc la acoperişul casei     *** Victima proxeneţilor, ucisă în Elveţia     *** Fost primar riscă să se întoarcă la închisoare     *** Spărgător trimis în judecată     *** Strivită de buldoexcavator     *** Primarul-preot Bărănescu, încarcerat     *** Cîmpulung, oraş european, cu sobe la bloc, pe lemne!     *** Ce mai fac colegele de serie ale CS Mioveni şi FC Argeş     *** Boboc, în pregătire cu CS Mioveni!     *** ️Partidă importantă pentru handbalistele din Mioveni     *** Schumacher dorit la Baloteşti     *** CS Pristavu şi-a premiat tenismenii     *** Ureche, pe picior de plecare     *** Ştiri de la FC Argeş     *** Sancţionaţi de Federaţie     *** „Vreau calitate, nu cantitate!“    *** „Băieţii au luptat exemplar“   

 
Champions League, turul Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 19 iulie 2018

Champions League, turul

1 preliminar
l HJK (Finlanda) - Vikingur (Feroe) 3-1 (în tur, 2-1)
l Valletta (Malta) - Kukes (Albania) 1-1 (0-0)
l APOEL (Cipru) - Suduva (Lituania) 1-0 (1-3)
l Malmo (Suedia) - Drita (Kosovo) 2-0 (3-0)
l H. Beer-Sheva (Israel) - Flora (Estonia) 3-1 (4-1) l TNS (Ţara Galilor) - Shkendija (Macedonia)  4-0 (0-5)
l Videoton (Ungaria) - Dudelange (Luxemburg) 2-1 (1-1)
l Crvena Zvezda (Serbia) - Spartaks Jurmala  (Letonia) 2-0 (0-0)
l Crusaders (Irlanda de Nord) - Ludogorets 0-2 (Bulgaria) (0-7)
l Legia (Polonia)  - Cork (Irlanda) 3-0 (1-0)
S-au jucat aseară
l Qarabag (Azerbaidjan) - NK Olimpija Ljubljana (Slovenia)
l Sheriff Tiraspol (Moldova) - Torpedo Kutaisi (Georgia)
l Zrinjski (Bosnia) - Trnava (Slovacia)
l Rosenborg (Norvegia) - Valur (Islanda)
l Sutjeska (Muntenegru) - FC Astana (Kazahstan)
l Celtic (Scoţia) - Alashkert (Armenia)
Europa League, turul 1
preliminar
l Levski (Bulgaria) - Vaduz (Liechestein) 3-2
l Shkupi (Macedonia) - Rangers (Scoţia) 0-0
l Honved (Ungaria) - Rabotnicki (Macedonia) 4-0
S-a jucat aseară
l Zeljeznicar (Bosnia) - Narva (Estonia)
Astăzi
l 16:00 K. Almaty (Kaz) - UE Engordany (And)
l 16:00 Tobol (Kaz) - Samtredia (Geo)
l 18:00 Din. Minsk (Blr) - Derry City (Nir)
l 18:00 FC Viitorul (Rou) - Racing Luxembourg (Lux)
l 18:00 Gandzasar (Arm) - Lech Poznan (Pol)
l 18:00 I. Pavlodar (Kaz) - Trakai (Ltu)
l 18:00 Laci (Alb) - Anorthosis (Cyp)
l 19:00 Gzira (Mlt) - Radnicki Nis (Srb)
l 19:00 Kalju (Est) - Stjarnan (Ice)
l 19:00 Molde (Nor) - Glenavon (Nir)
l 19:00 Slavia Sofia (Bul) - Ilves (Fin)
l 19:30 Riga FC (Lat) - CSKA Sofia (Bul)
l 19:30 Slovan Bratislava (Svk) - Milsami (Mda)
l 20:00 AIK (Swe) - Shamrock Rovers (Irl)
l 20:00 Apollon (Cyp) - Stumbras (Ltu)
l 20:00 Dinamo Tbilisi (Geo) - Dun. Streda (Svk)
l 20:00 Hacken (Swe) - FK Liepaja (Lat)
l 20:00 Keshla (Aze) - Balzan (Mlt)
l 20:00 Maccabi Tel Aviv (Isr) - Ferencvaros (Hun)
l 20:00 Prishtina (Kos) - Fola (Lux)
l 20:00 Sarpsborg 08 (Nor) - Vestmannaeyjar (Ice)
l 20:00 Shakhtyor Soligorsk (Blr) - Connahs Q. (Wal)
l 20:00 Vardar (Mac) - Pyunik Yerevan (Arm)
l 20:00 Zalgiris (Ltu) - Klaksvik (Fai)
l 20:00 Zaria Balti (Mda) - Gornik Z. (Pol)
l 20:30 Niedercorn (Lux) - Gabala (Aze)
l 20:30 Nordsjaelland (Den) - Cliftonville (Nir)
l 20:45 Beitar Jerusalem (Isr) - Chikhura (Geo)
l 21:00 FC Copenhagen (Den) - KuPS (Fin)
l 21:00 Luftetari (Alb) - Ventspils (Lat)
l 21:15 Sarajevo (Bih) - Banants Yerevan (Arm)
l 21:15 Maribor (Slo) - Partizani (Alb)
l 21:30 OFK (Mne) - B36 Torshavn (Fai)
l 21:30 Partizan (Srb) - Rudar (Mne)
l 21:30 Trencin (Svk) - Buducnost (Mne)
l 21:45 Coleraine (Nir) - Sp. Subotica (Srb)
l 21:45 Dundalk (Irl) - Levadia (Est)
l 21:45 NSI Runavik (Fai) - Hibernian (Sco)
l 21:45 Osijek (Cro) - Petrocub (Mda)
l 21:45 Tre Fiori (San) - Rudar (Slo)
l 22:00 Domzale (Slo) - Siroki Brijeg (Bih)
l 22:00 Ujpest (Hun) - Neftci Baku (Aze)
l 22:15 Hafnarfjordur (Ice) - Lahti (Fin)
S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1111

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics






































Zi record

Luni, 07.01.2019

--- 3.633 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info