Curierul Zilei - S-au stabilit meciurile din Cupă
PRIMA PAGINA
 

*** Trivale Fest la Piteşti      *** Gabriel Cazan şi-a lansat noua carte      *** Primarul vine la muncă pe bicicletă      *** A crescut producţia la Dacia      *** 260 de vehicule, pentru pompierii români      *** „Misiune îndeplinită!”     *** Chinezi prinşi muncind la negru     *** Agresor sexual, în arest la domiciliu     *** S-a aruncat de la etajul V     *** Bătut de un poliţist pe motocicletă     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** „Mergem să cîştigăm la Timişoara!“     *** Chindia - CFR, la Mioveni, în Cupă     *** România a urcat pe locul 27     *** Între 30 şi 90 lei biletele la meciul cu Serbia     *** Bishop a ajuns la Piteşti     *** Doar 4 partide vor fi televizate!     *** Victoria îi urcă pe podium!     *** Negocieri cu doi jucători     *** Năstăsie: „Mergem la Bacău să cîştigăm“    

 
S-au stabilit meciurile din Cupă Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 27 iulie 2018


S-au stabilit meciurile din Cupă


Noua ediţie a Cupei României, sezonul 2018-2019, debutează săptămâna viitoare, miercuri, 1 august, atunci cînd sînt programate meciurile primului tur. În această fază participă 68 de echipe: 42 de cîştigătoare ale fazei judeţene şi 26 care au evoluat în ediţia precedentă a Ligii 3.

Programul partidelor din această fază a competiţiei:

Viitorul Albeşti (BT) - Sănătatea Darabani (BT)
Viitorul Liteni (SV) - CSM Paşcani (IS)
Viitorul Curiţa (BC) - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ (NT)
FC Vultureşti (VS) - Unirea Mirceşti (IS)
Voinţa Lanuri (BZ) - CSM Rm Sărat (BZ)
Sportul Ciorăşti (VN) - CSM Focşani (VN)
Universitatea Dunărea de Jos Galaţi (GL) - Sportul Chiscani (BR)
Viitorul Ianca (BR) - Victoria Traian (BR)
Pescăruşul Sarichioi Junior (TL) - Delta Dobrogea Tulcea (TL)
CS Mihail Kogălniceanu (CT) - Agricola Borcea (CL)
Mostiştea Ulmu (CL) - ACSM Olteniţa (CL)
Viitorul Axintele (CL) - Înainte Modelu (CL)
FC R Bucureşti (B) - Viitorul Domneşti (IF)
Argeşul Mihăileşti (GR) - CSO Bragadiru (IF)
ACS Drăgăneşti-Vlaşca (TR) - Sporting Roşiori (TR)
Unirea Bascov (AG) - Atletic Bradu (AG)
Gloria Corneşti (DB) - FC Aninoasa (DB)
U Craiova 1948 SA (DJ) - Internaţional Băleşti (GJ)
Petrolul Ţicleni (GJ) - Viitorul Şimian (MH)
CSM Slatina (OT) - Cozia Călimăneşti (VL)
Croaţia Clocotici (CS) - Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM)
Fortuna Becicherecu Mic (TM) - ACS Ghiroda (TM)
Victoria Zăbrani (AR) - Millenium Giarmata (TM)
Dacia Gepiu (BH) - Gloria Lunca Teuz Cermei (AR)
Sportul Petreşti (AB) - CS Hunedoara (HD)
Viitorul Şelimbăr (SB) - FC Avrig (SB)
Sticla Arieşul Turda (CJ) - CS Iernut (MS)
Crasna Moftinu Mic (SM) - Unirea Tăşnad (SM)
Rapid Jibou (SJ) - Minaur Baia Mare (MM)
ACS Unu Fotbal Club Gloria (BN) - Unirea Dej (CJ)
Mureşul Ruşii-Munţi (MS) - Avântul Reghin (MS)
Nemere Ghelinţa (CV) - KSE Tg Secuiesc (CV)
Unirea Cristuru Secuiesc (HR) - AFC Odorheiu Secuiesc (HR)
Precizia Săcele (BV) - CS Păuleşti (PH)
Grupaj: S.Mihai

Vizualizari: 612

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info