Curierul Zilei - S-au stabilit meciurile din Cupă
PRIMA PAGINA

*** Avea dreptate şi Farfuridi     *** Elevii din alte judeţe primesc fructe, argeşenii nu!     *** A murit judecătorul Marius Dumitrescu     *** PASTILA de UMOR      *** Percheziţii la evazionişti     *** Lovit în cap de creanga unui nuc     *** Doare penale pentru lemne      *** Marcaj rutier eronat pe strada Gruiului     *** Sportivă din Cîmpulung, cu Lamborghini în flăcări     *** Raliul de la Bucureşti încheie sezonul!     *** Favorite cu bănăţencele     *** Show cu elevii de la Brătianu!     *** Luptătorul Mihai Mihuţ, bronz la Campionatul Mondial!      *** Zekovic a semnat cu CSM Oradea     *** Liga Naţiunilor     *** FCSB va juca la Piteşti!     *** Trofee pentru fetele din Mioveni     *** Liga 1, Etapa 15    

 
S-au stabilit meciurile din Cupă Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 27 iulie 2018


S-au stabilit meciurile din Cupă


Noua ediţie a Cupei României, sezonul 2018-2019, debutează săptămâna viitoare, miercuri, 1 august, atunci cînd sînt programate meciurile primului tur. În această fază participă 68 de echipe: 42 de cîştigătoare ale fazei judeţene şi 26 care au evoluat în ediţia precedentă a Ligii 3.

Programul partidelor din această fază a competiţiei:

Viitorul Albeşti (BT) - Sănătatea Darabani (BT)
Viitorul Liteni (SV) - CSM Paşcani (IS)
Viitorul Curiţa (BC) - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ (NT)
FC Vultureşti (VS) - Unirea Mirceşti (IS)
Voinţa Lanuri (BZ) - CSM Rm Sărat (BZ)
Sportul Ciorăşti (VN) - CSM Focşani (VN)
Universitatea Dunărea de Jos Galaţi (GL) - Sportul Chiscani (BR)
Viitorul Ianca (BR) - Victoria Traian (BR)
Pescăruşul Sarichioi Junior (TL) - Delta Dobrogea Tulcea (TL)
CS Mihail Kogălniceanu (CT) - Agricola Borcea (CL)
Mostiştea Ulmu (CL) - ACSM Olteniţa (CL)
Viitorul Axintele (CL) - Înainte Modelu (CL)
FC R Bucureşti (B) - Viitorul Domneşti (IF)
Argeşul Mihăileşti (GR) - CSO Bragadiru (IF)
ACS Drăgăneşti-Vlaşca (TR) - Sporting Roşiori (TR)
Unirea Bascov (AG) - Atletic Bradu (AG)
Gloria Corneşti (DB) - FC Aninoasa (DB)
U Craiova 1948 SA (DJ) - Internaţional Băleşti (GJ)
Petrolul Ţicleni (GJ) - Viitorul Şimian (MH)
CSM Slatina (OT) - Cozia Călimăneşti (VL)
Croaţia Clocotici (CS) - Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM)
Fortuna Becicherecu Mic (TM) - ACS Ghiroda (TM)
Victoria Zăbrani (AR) - Millenium Giarmata (TM)
Dacia Gepiu (BH) - Gloria Lunca Teuz Cermei (AR)
Sportul Petreşti (AB) - CS Hunedoara (HD)
Viitorul Şelimbăr (SB) - FC Avrig (SB)
Sticla Arieşul Turda (CJ) - CS Iernut (MS)
Crasna Moftinu Mic (SM) - Unirea Tăşnad (SM)
Rapid Jibou (SJ) - Minaur Baia Mare (MM)
ACS Unu Fotbal Club Gloria (BN) - Unirea Dej (CJ)
Mureşul Ruşii-Munţi (MS) - Avântul Reghin (MS)
Nemere Ghelinţa (CV) - KSE Tg Secuiesc (CV)
Unirea Cristuru Secuiesc (HR) - AFC Odorheiu Secuiesc (HR)
Precizia Săcele (BV) - CS Păuleşti (PH)
Grupaj: S.Mihai

Vizualizari: 834

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 16.10.2018

--- 3.988 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info