Curierul Zilei - Champions League - Turul 2 preliminar
PRIMA PAGINA
 Publicitate pdf
Champions League - Turul 2 preliminar Imprimare E-mail
(0 voturi)
sâmbătă, 28 iulie 2018


Champions League - Turul 2 preliminar

l 17.00: FC Astana (Kaz) - Midtjylland (Den) 2-1
l 19:00: CFR Cluj (Rou) - Malmo FF (Swe) 0-1
l 20:30: PAOK (Gre) - Basel (Sui) 2-1 l 21:00: D. Zagreb (Cro) - H. Beer Sheva (Isr) 5-0
l 21:15: Shkendija (Mac) - Sheriff Tiraspol (Mda) 1-0
l 21:30: Steaua Ro;ie (Srb) - Suduva (Ltu) 3-0
l 22:00: Legia (Pol) - Trnava (Svk)0-2
l 20:00: BATE (Blr) - HJK (Fin) 0-0
l 20:00: Kukesi (Alb) - Qarabag (Aze) 0-0
l 20:00: Ludogorets  - MOL Vidi (Hun) 0-0
l 21:30: Ajax (Ned) - Sturm Graz (Aut) 2-0
l 21:45: Celtic  - Rosenborg (Nor) 3-1
Europa League - Turul 2 preliminar
l Tobol (Kaz) - Pyunik Yerevan (Arm) 2-1
l Ufa (Rus) - Domzale (Slo) 0-0
l Ventspils (Lat) - Bordeaux (Fra) 0-1
l FC Viitorul (Rou) - Vitesse (Ned) 2-2
l K. Almaty (Kaz) - AZ Alkmaar (Ned) 2-0
l Spartaks (Lat) - La Fiorita (San) 6-0
l Rudar (Slo) - FCSB (Rou) 0-2
l Balzan (Mlt) - Slovan Bratislava (Svk) 2-1
l Chikhura (Geo) - Maribor (Slo) 0-0
l Hapoel Haifa (Isr) - Hafnarfjordur (Ice) 1-1
l Torpedo Kutaisi (Geo) - Vikingur (Fai) 3-0
l Dudelange (Lux) - Drita (Kos) 2-1
l RB Leipzig (Ger) - Hacken (Swe) 4-0
l APOEL (Cyp) - Flora (Est) 5-0
l CSKA Sofia (Bul) - Admira (Aut) 3-0
l Djurgarden (Swe) - Mariupol (Ukr)1-1
l Honved (Hun) - Niedercorn (Lux) 1-0
l Maccabi Tel Aviv (Isr) - Radnicki Nis (Srb) 2-0
l Molde (Nor) - Laci (Alb) 3-0
l Zalgiris (Ltu) - Vaduz (Lie) 1-0
l Zrinjski (Bih) - Valletta (Mlt) 1-1
l Jagiellonia (Pol) - Rio Ave (Por) 1-0
l Shakhtyor Soligorsk (Blr) - Lech Poznan (Pol) 1-1
l Brest (Blr) - Atromitos (Gre) 4-3
l LASK Linz (Aut) - Lillestrom (Nor) 4-0
l Nordsjaelland (Den) - AIK (Swe) 1-0
l B36 Torshavn (Fai) - Besiktas (Tur) 0-2
l FC Santa Coloma (And) - Valur (Ice) 1-0
l Genk (Bel) - Fola (Lux) 5-0
l Gornik Z. (Pol) - Trencin (Svk) 0-1
l Hajduk Split (Cro) - Slavia Sofia (Bul) 1-0
l NK Olimpija Ljubljana (Slo) - Crusaders (Nir) 5-1
l Sutjeska (Mne) - Alashkert (Arm) 0-1
l TNS (Wal) - Lincoln Red Imps (Gib) 2-1
l St. Gallen (Sui) - Sarpsborg 08 (Nor) 2-1
l Atalanta (Ita) - FK Sarajevo (Bih) 2-2
l Partizan (Srb) - Trakai (Ltu) 1-0
l Zeljeznicar (Bih) - Apollon (Cyp) 1-2
l Aberdeen (Sco) - Burnley (Eng) 1-1
l Dundalk (Irl) - AEK Larnaca (Cyp) 0-0
l Hibernian (Sco) - Asteras Tripolis (Gre) 3-2
l Osijek (Cro) - Rangers (Sco) 0-1
l Sp. Subotica (Srb) - Sparta Prague (Cze) 2-0
l Dun. Streda (Svk)  - Din. Minsk (Blr)1-3
l Stjarnan (Ice) - FC Copenhagen (Den) 0-2
l Sevilla (Esp) - Ujpest (Hun) 4-0
Grupaj: S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1544

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Luni, 01.07.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info