Curierul Zilei - PLAY-OFF EUROPA LEAGUE
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Sport arrow PLAY-OFF EUROPA LEAGUE

*** Se opreşte curentul în Mărăcineni     *** Motor pentru Nissan, produs la Mioveni     *** Locuri de muncă pentru studenţi, în Germania     *** Pe 24 ianuarie, nu se lucrează!     *** Încep exproprierile pentru Drumul Expres     *** Încă trei persoane cu gripă!     *** 43 de solicitări pentru SMURD     *** I-a pus cuţitul la gît vînzătoarei!      *** Din cauza vitezei s-a oprit cu maşina în pom     *** I-a arătat „păsărica“ şi el a şantajat-o     *** După ce a devenit tătic, s-a spînzurat!     *** În timpul încăierării şi-a tăiat fiul     *** COŞULEŢ DE SCĂRIŢĂ CU CÎRNAŢI DE PLEŞCOI     *** Aventură şi un cîştig substanţial!     *** Sfinţii zilei      *** Evenimente 23 ianuarie de-a lungul vremii     *** Antologie despre Chişinău     *** „Frizerul de cîini” şi „Dovlatov”, la Cinema „Bucureşti”     *** FC Argeş joacă sîmbătă primul amical     *** Gheorghe, Paliciuc şi Orbeanu, la lotul naţional!     *** Jeremic, MVP-ul etapei!     *** Vor 10 medalii la Campionatul Balcanic     *** Liga tinerilor jucători      *** Ce mai fac colegele de serie ale CS Mioveni şi FC Argeş     *** Pregătire centralizată la Izvorani!     *** 10 juniori în lot    

 
PLAY-OFF EUROPA LEAGUE Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 07 august 2018


 PLAY-OFF EUROPA LEAGUE

- Olimpija Ljubljana/HJK Helsinski - Steaua Roşie/Spartak Trnava
- Hapoel Beer Sheva/APOEL - Astana/Dinamo Zagreb
- Cork/Rosenborg - Salzburg/Shkendija
- Legia/Dudelange - Alashkert/CFR Cluj
- Spartaks Jurmala/Suduva - Celtic/AEK
- Sheriff/Valur - Qarabag/BATE - Malmo/Vidi - TNS/Midtjylland
- Torpedo Kutaisi/Kukesi - Ludogoreţ/
Zrinjski
- Sigma/Kairat - Sevilla/Zalgiris
- Sarpsborg/Rijeka - Pyunik/Maccabi Tel-Aviv
- Jagiellonia/Gent - Mariupol/Bordeaux
- Nordsjaelland/Partizan - Beşiktaş/LASK
- Slovan Bratislava/Rapid Viena - Hajduk Split/FCSB
- Apollon/Dinamo Brest - Vitesse/Basel
- Rangers/Maribor - Ufa/Progres
-Hapoel Haifa/Atalanta-ŢSKA Sofia
/Copenhaga
- Dinamo Minsk/Zenit - Hibernian/Molde
- Trencin/Feyenoord - Sturm Graz/AEK Larnaca
- Genk/Lech - Spartak Subotica/Brondby
- Olympiakos/Luzern - Istanbul BB/Burnley
- Zorya/Braga - Leipzig/U Craiova
Partidele din playoff se vor disputa pe 23 şi 30 august.
M.Duinea

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 945

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics






































Zi record

Luni, 07.01.2019

--- 3.633 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info