Curierul Zilei - PROGRAMUL turului Liga III
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Sport arrow PROGRAMUL turului Liga III
 

*** Ce obligaţii au posesorii de case de marcat     *** 15 cîini şi-au găsit familie la Tîrgul de Adopţii      *** Se opreşte curentul în Piteşti!     *** PASTILA de UMOR      *** La ADLER PELZER GROUP distracţia a fost în floare     *** „Scurtcircuit“, semnalul de trezire la realitate!     *** Răcire accentuată a vremii     *** Protest la Spitalul Penitenciar Mioveni     *** Şi-au ciocnit maşinile la „Păsărica”     *** Condamnat pentru tăiere ilegală de arbori     *** L-a luat rîul din căruţă     *** De la dubiţă a luat foc gospodăria     *** Fost bar, incendiat de aurolaci     *** Condamnat pentru fals în înscrisuri     *** Miercuri în Cupă, sîmbătă cu U Cluj     *** Liga 1 - Etapa 9     *** 16 jucători pe lista preliminară     *** „Nu meritam să pierdem acest meci!“     *** FC Argeş-Luceafărul, se joacă duminică     *** Snagovul, noul lider!     *** „N-a fost un joc spectaculos!“     *** Încep 16-imile Cupei     *** Fotbal, volei, handbal, oină şi tenis la Mioveni    

 
PROGRAMUL turului Liga III Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 23 august 2018

Microbişti, decupaţi şi puneţi în ramă!

PROGRAMUL turului Liga III

Sezonul 2018-2019


Liga a III-a începe în acest week-end, după o pauză de aproape două luni. La startul noului sezon, s-au înscris şi două echipe argeşene, Unirea Bascov care este formaţie nou-promovată în acest eşalon fotbalistic şi Atletic Bradu, grupare care a activat în Liga a III-a şi campionatul trecut. Cele două echipe argeşene au fost repartizate în seria a III-a, unde favorite la promovare par a fi Universitatea Craiova, echipa lui Mititelu, FCM Alexandria şi Turrs Turnu Măgurele, ultimele două terminînd sezonul trecut pe locurile 2 şi 3 la egalitate de puncte.


Etapa  I - 24/25.08 2018
n ACS Municipal Braşov – FC Pucioasa
l Universitatea Craiova – Atletic Bradu
l FC Voluntari  II – Flacăra Moreni
l Turris Turnu Măgurele – Viitorul Domneşti
l FCM Alexandria – Hermannstadt II
l Flacăra Horezu – Sporting Roşiori
l Astra II – CS U Craiova II
l Unirea Bascov –  ACSO Filiaşi

Etapa VI - 28/29.09 2018
n FC Pucioasa – Sporting Roşiori
l Hermannstadt II – CS U Craiova II
l Viitorul Domneşti – ACSO Filiaşi
l Flacăra Moreni – Unirea Bascov
l Atletic Bradu – Astra II
l ACS Municipal Braşov – Flacăra Horezu
l Universitatea Craiova – FCM Alexandria
l FC Voluntari  II – Turris Tr Măgurele

Etapa  XI - 02/03.11 2018    
l Flacăra Horezu – FC Pucioasa
l Astra II – FCM Alexandria
l Unirea Bascov – Turris Tr Măgurele
l ACSO Filiaşi – FC Voluntari II
l CS U Craiova II – Universitatea Craiova
l Sporting Roşiori  – ACS Municipal Braşov
l Hermannstadt II – Atletic Bradu
l -Viitorul Domneşti – Flacăra Moreni

Etapa II - 31.08/01.09 2018
n FC Pucioasa – ACSO Filiaşi
l CS U Craiova II – Unirea Bascov
l Sporting Roşiori  – Astra II
l Hermannstadt II – Flacăra Horezu
l Viitorul Domneşti – FCM Alexandria
l Flacăra Moreni – Turris Tg Măgurele
l Atletic Bradu – FC Voluntari II
l ACS Municipal Braşov – U Craiova1948

Etapa  VII - 05/06.10 2018     
l Turris Turnu Măgurele– FC Pucioasa
l FCM Alexandria – FC Voluntari II
l Flacăra Horezu – Univesitatea Craiova
l Astra II – ACS Municipal Braşov
l Unirea Bascov – Atletic Bradu
l ACSO Filiaşi – Flacăra Moreni
l CS U Craiova II – Viitorul Domneşti
l Sporting Roşiori  – Hermannstadt II

Etapa  XII - 09/10.11 2018    
l FC Pucioasa – Flacăra Moreni
l Atletic Bradu – Viitorul Domneşti
l ACS Municipal Braşov – Hermannstadt II
l Universitatea Craiova – Sporting Roşiori
l FC Voluntari  II – CS U Craiova II
l Turris Turnu Măgurele – ACSO Filiaşi
l FCM Alexandria – Unirea Bascov
l Flacăra Horezu – Astra II

Etapa  III - 7/8.09 2018      
l Universitatea Craiova – FC Pucioasa
l FC Voluntari  II – ACS Municipal Braşov
l Turris Turnu Măgurele– Atletic Bradu
l FCM Alexandria– Flacăra Moreni
l Flacăra Horezu– Viitorul Domneşti
l Astra II– Hermannstadt II
l Unirea Bascov– Sporting Roşiori
l ACSO Filiaşi – CS U Craiova II

Etapa  VIII - 12/13.10 2018      
l FC Pucioasa – Hermannstadt II
l Viitorul Domneşti – Sporting Roşiori
l Flacăra Moreni – CS U Craiova II
l Atletic Bradu– ACSO Filiaşi
l ACS Municipal Braşov – Unirea Bascov
l Universitatea Craiova – Astra II
l FC Voluntari  II – Flacăra Horezu
l Turris Turnu Măgurele – FCM Alexandria

Etapa  XIII - 16/17.11 2018    
l Astra II – FC Pucioasa
l Unirea Bascov – Flacăra Horezu
l ACSO Filiaşi – FCM Alexandria
l CS U Craiova II – Turris Tr Măgurele
l Sporting Roşiori  – FC Voluntari II
l Hermannstadt II – Universitatea Craiova
l Viitorul Domneşti – Municipal Braşov
l Flacăra Moreni – Atletic Bradu

Etapa  IV - 14/15.09 2018    
l FC Pucioasa – CS U Craiova II
l Sporting Roşiori  – ACSO Filiaşi
l Hermannstadt II – Unirea Bascov
l Viitorul Domneşti – Astra II
l Flacăra Moreni – Flacăra Horezu
l Atletic Bradu – FCM Alexandria
l ACS Municipal Braşov – Turris Tr Măgurele
l Universitatea Craiova – FC Voluntari II

Etapa  IX - 19/20.09 2018      
l FCM Alexandria – FC Pucioasa
l Flacăra Horezu – Turris Tr Măgurele
l Astra II – FC Voluntari II
l Unirea Bascov – Universitatea Craiova
l ACSO Filiaşi – ACS Municipal Braşov
l CS U Craiova II – Atletic Bradu
l Sporting Roşiori  – Flacăra Moreni
l Hermannstadt II – Viitorul Domneşti

Etapa  XIV - 23/24.11 2018  
l FC Pucioasa – Atletic Bradu
l ACS Municipal Braşov – Flacăra Moreni
l Universitatea Craiova – Viitorul Domneşti
l FC Voluntari  II – Hermannstadt II
l Turris Turnu Măgurele – Sporting Roşiori
l FCM Alexandria – CS U Craiova II
l Flacăra Horezu – ACSO Filiaşi
l Astra II – Unirea Bascov

Etapa a V - 21/22.09 2018     
l FC Voluntari  II – FC Pucioasa
l Turris Turnu Măgurele – Universitatea Craiova
l FCM Alexandria – ACS Municipal Braşov
l Flacăra Horezu – Atletic Bradu
l Astra II – Flacăra Moreni
l Unirea Bascov – Viitorul Domneşti
l ACSO Filiaşi – Hermannstadt II
l CS U Craiova II – Sporting Roşiori

Etapa a X - 26/27.10 2018      
l FC Pucioasa – Viitorul Domneşti
l Flacăra Moreni – Hermannstadt II
l Atletic Bradu – Sporting Roşiori
l ACS Municipal Braşov – CS U Craiova II
l Universitatea Craiova – ACSO Filiaşi
l FC Voluntari  II – Unirea Bascov
l Turris Turnu Măgurele – Astra II
l FCM Alexandria – Flacăra Horezu
Etapa  XV - 30.11/01.12 2018
l Unirea Bascov – FC Pucioasa
l ACSO Filiaşi – Astra II
l CS U Craiova II – Flacăra Horezu
l Sporting Roșiori  – FCM Alexandria
l Hermannstadt II – Turris Tr Măgurele
l Viitorul Domneşti – FC Voluntari II
l Flacăra Moreni – Universitatea Craiova
l Atletic Bradu – ACS Municipal Braşov
S.Mihai

Vizualizari: 550

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info