Curierul Zilei - Champions League - Play-off, retur
PRIMA PAGINA
 

*** Apă cu bacterii în trei comune!     *** Sîntem campioni la mame sub 15 ani!     *** PASTILA de UMOR      *** Cursurile pietei valutare     *** Ursul a mîncat oaia omului     *** Turist de 22 de ani, mort de frig     *** A căzut în cap, pe casa scării      *** A nins pe Transfăgărăşan      *** Imnul Centenarului pe acorduri de pian!     *** Concert de pian pentru 4 mîini     *** Pasionalul tango, la Davila     *** 6 medalii la Campionatul Naţional     *** „Putem obţine o medalie în acest sezon“     *** Începe Memorialul Ziguli     *** Bogdan Cuzma a cîştigat Trofeul Câmpulung Muscel 2018     *** Cupa Romaniei Faza pe judeţ      *** Învinşi în deplasarea de la Horezu     *** Vor calificare în optimi!     *** Fost antrenor al Mioveniului, la Dinamo    

 
Champions League - Play-off, retur Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 29 august 2018

Champions League - Play-off, retur

S-au jucat aseară
l 22:00  AEK Athens FC (Gre) - MOL Vidi (Hun) (în tur 2-1)
l 22:00  D. Zagreb (Cro) - Young Boys (Sui) (1-1)
l 22:00  Dyn. Kyiv (Ukr) - Ajax (Ned) (1-3) Astăzi
l 22,00 PAOK (Gre) - Benfica (Por) (1-1), Telekom Sport 1
l 22:00  PSV (Ned) - BATE (Blr) (3-2), Telekom Sport 2
l 22:00    Salzburg (Aut) - Crvena zvezda (Srb) (0-0), Telekom
Europa League
 - Pay-off, retur
Mîine
l 17:00 FC Astana (Kaz) - APOEL (Cyp) (0-1)
l 17:00 Ufa (Rus) - Rangers (Sco) (0-1)
l 18:30    AEK Larnaca (Cyp) - Trencin (Svk) (1-1)
l 19:30    FC Copenhagen (Den) - Atalanta (Ita) (0-0)
l 19:30    RB Leipzig (Ger) - FK Zorya Luhansk (Ukr) (0-0)
l 20:00 Apollon (Cyp) - Basel (Sui) (2-3)
l 20:00 CFR Cluj (Rou) - Dudelange (Lux)(0-2)
l 20:00 Ludogorets (Bul) - Torpedo Kutaisi (Geo) (1-0)
l 20:00 Maccabi Tel Aviv (Isr) - Sarpsborg 08 (Nor) (1-3)
l 20:00    Molde (Nor) - Zenit Petersburg (Rus) (1-3)
l 20:00  Qarabag (Aze) - Sheriff Tiraspol (Mda) (0-1)
l 20:15    Midtjylland (Den) - Malmo FF (Swe) (2-2)
l 21:00    Besiktas (Tur) - Partizan (Srb) (1-1)
l 21:15 Shkendija (Mac) - Rosenborg (Nor) (1-3)
l 21:30  Brondby (Den) - Genk  (Bel) (2-5)
l 21:30 FCSB (Rou) - Rapid Vienna (Aut) (1-3)
l 21:30 Trnava (Svk) - NK Olimpija Ljubljana (Slo) (2-0)
l 21:45 Bordeaux (Fra) - Gent (Bel) (0-0)
l 21:45 Burnley (Eng) - Olympiakos Piraeus (Gre) (1-3)
l 22:00 Celtic (Sco) - Suduva (Ltu) (1-1)
l 22:45  Sevilla (Esp) - Sigma Olomouc (Cze) (0-1)
S.Mihai

Vizualizari: 440

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info