Curierul Zilei - Programul partidelor din această fază a competiţiei
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Sport arrow Programul partidelor din această fază a competiţiei

*** Vor bani să îşi crească copiii      *** Proiect de cercetare nucleară la ICN      *** 800 de locuri de muncă în Spania      *** PASTILA de UMOR      *** Pregătiri pentru Festivalul Zavaidoc     *** „Moromeţii 2”, la Cinema „Bucureşti”     *** Filmele săptămînii 16-22 noiembrie     *** Braconierii au lăsat maşina şi-au fugit     *** Beat turtă, a căzut în canal      *** S-a oprit cu maşina într-un pod     *** Scandalagiii din Valea Măcelarului, condamnaţi     *** Înlocuiţi carnea cu fasole      *** Copiii cu păduchi la Grădiniţa „Sfînta Maria”     *** Amenzi drastice pentru şoferi      *** 30 lei biletul la meciul cu americanii     *** Liga Naţiunilor     *** După puncte la Timişoara!     *** Naţionala de tineret a SUA vine la Piteşti!     *** Voleibalistele junioare joacă la Braşov      *** Argint pentru Alexandra Olteanu la Braşov     *** Karatiştii din Mioveni, în concurs la Buzău     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul şalăului cu peştişori vii    

 
Programul partidelor din această fază a competiţiei Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 29 august 2018

Programul partidelor din această fază a competiţiei

Astăzi, ora 17:30
l CSM Şcolar Reşiţa – ACS Energeticianul
l ACS Unu Fotbal Club Gloria– AS FC Universitatea Cluj
l CS Gloria Lunca-Teuz Cermei – CS Şoimii Lipova
l CSM Bucovina Rădăuţi – ACS Foresta Suceava
l CSA Axiopolis Sport Cernavodă – ASSSC Farul Constanţa
l ACSM Olteniţa – AFC Unirea 04 Slobozia
l CS Tunari – ACS Petrolul 52 l ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ – CS Aerostar Bacău
l CS Sporting Lieşti – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
l CSO Viitorul Liteni – CS Ştiinţa Miroslava
l SC Fotbal Club R Bucureşti – AFCM Alexandria
S-au jucat ieri
l CSM Focşani 2007 – AFC Metalul Buzău
l AFC Progresul 1944 Spartac – CS Afumaţi
l CS Sporting Roşiori 2008 – AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
l CSM Slatina – ACSO Filiaşi
l CSM Flacăra Moreni/AS Gloria 2015 Corneşti* – CS Olimpic Cetate Râşnov
l AFC Hărman – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
l CS Minaur Baia Mare – ACS Fotbal Comuna Recea
l AFC Unirea 1924 – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca
l ACS Industria Galda/ACS Performanţa Ighiu* – AFC Metalurgistul Cugir 1939
l CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – CSM Lugoj
S.Mihai

Vizualizari: 584

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info