Curierul Zilei - Programul partidelor din această fază a competiţiei
PRIMA PAGINA

*** Trei noi săli de sport în Piteşti      *** Seminar împotriva abuzurilor copiilor     *** PASTILA de UMOR      *** Sistarea furnizării apei potabile în Municipiul Piteşti, cartier Găvana III     *** Primăria cumpără utilaje      *** Intrarea Maicii Domnului în Biserică     *** Concert-lecţie marca Florin Totan     *** Încă două cursuri gratuite la Centrul Cultural Mioveni      *** „Jurnal de război”, lansată la Tîrgul Gaudeamus      *** A ameninţat cu maceta ca să primească băutură     *** A plonjat cu maşina în rîul Tîrgului     *** Angajat de la Dacia dispărut de o săptămînă     *** Fraţii, sub control judiciar     *** Fumatul, factor principal în apariţia cancerului     *** Veteranul Ionuţ Butoi, portdrapel la paradă      *** FCSB va juca trei meciuri la Piteşti!     *** „Vom face spectacol!“     *** Sala Sporturilor ar putea primi finanţare      *** Olympic Gym Piteşti, pe podium la Campionatul Naţional de Gimnastică     *** 8 medalii la Campionatele Mondiale de lupte     *** Doar un punct, pentru echipele argeşene     *** Karate: Medalii pentru CS Dacia     *** Liga II, Etapa 17     *** Liga Naţiunilor    

 
Programul partidelor din această fază a competiţiei Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 29 august 2018

Programul partidelor din această fază a competiţiei

Astăzi, ora 17:30
l CSM Şcolar Reşiţa – ACS Energeticianul
l ACS Unu Fotbal Club Gloria– AS FC Universitatea Cluj
l CS Gloria Lunca-Teuz Cermei – CS Şoimii Lipova
l CSM Bucovina Rădăuţi – ACS Foresta Suceava
l CSA Axiopolis Sport Cernavodă – ASSSC Farul Constanţa
l ACSM Olteniţa – AFC Unirea 04 Slobozia
l CS Tunari – ACS Petrolul 52 l ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ – CS Aerostar Bacău
l CS Sporting Lieşti – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
l CSO Viitorul Liteni – CS Ştiinţa Miroslava
l SC Fotbal Club R Bucureşti – AFCM Alexandria
S-au jucat ieri
l CSM Focşani 2007 – AFC Metalul Buzău
l AFC Progresul 1944 Spartac – CS Afumaţi
l CS Sporting Roşiori 2008 – AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
l CSM Slatina – ACSO Filiaşi
l CSM Flacăra Moreni/AS Gloria 2015 Corneşti* – CS Olimpic Cetate Râşnov
l AFC Hărman – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
l CS Minaur Baia Mare – ACS Fotbal Comuna Recea
l AFC Unirea 1924 – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca
l ACS Industria Galda/ACS Performanţa Ighiu* – AFC Metalurgistul Cugir 1939
l CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – CSM Lugoj
S.Mihai

Vizualizari: 609

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics



















Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info