Curierul Zilei - Liga I
 Publicitate pdf
Liga I
(0 voturi)
Thursday, 30 August 2018

Liga I

Etapa 6
l Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 0-3
l Dunărea Călăraşi- Poli Iaşi 2-0
l Dinamo- FC Hermannstadt 2-1    
l Gaz Metan- CFR Cluj 0-0    
l Viitorul - FCSB 1-4    
l FC Botoşani - Sepsi OSK 0-0    
l FC Voluntari - U Craiova 1-5
CLASAMENT
1. FCSB    6    4    1    1    16-6        13
2. CFR Cluj    6    3    3    0    8-4        12
3. Astra    6    2    4    0    8-4        10
4. Dinamo    6    3    1    2    11-11    10
5. Dunărea Călăraşi    6    2    3    1    6-5        9
6. U Craiova    6    2    2    2    10-6        8
7. Sepsi OSK    6    2    2    2    5-4        8
8. Gaz Metan    6    2    2    2    7-9        8
9. FC Botoşani    6    1    4    1    7-6        7
10. FC Hermannstadt    6    2    1    3    7-7        7
11. Viitorul    6    2    1    3    6-7        7
12. Concordia    6    2    1    3    6-8        7
13. Poli Iaşi    6    1    2    3    3-11        5
14. FC Voluntari    6    0    1    5    4-16        1

Liga III
Etapa 4
l Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploieşti    1-0
l Luceafărul Oradea - ACS Poli Timişoara    4-2
l UTA Arad - Ripensia Timişoara    2-1
l Academica Clinceni - Dacia Unirea Brăila    7-0
l CS Baloteşti - Daco-Getica Bucureşti    1-1
l Pandurii Târgu Jiu - CS Mioveni    2-0
l Energeticianul - Aerostar Bacău    4-3
l Chindia Târgovişte - FC Argeş        1-1
l Sportul Snagov - SSC Farul Constanţa    1-0
l ASU Politehnica Timişoara - U Cluj    1-0
CLASAMENT
1. Sportul Snagov    4    3    1    0    6-1        10   
2. Chindia Târgovişte    4    3    1    0    6-2        10   
3. Academica Clinceni    4    3    0    1    17-3    9   
4. ACS Energeticianul    4    3    0    1    10-7    9   
5. FC Argeş    4    2    2    0    6-2        8   
6. ACS Petrolul 52 Ploieşti    4    2    1    1    5-2        7   
7. Pandurii Târgu Jiu    4    2    1    1    5-3        7   
8. UTA Arad    4    2    1    1    6-5        7   
9. AS FC Universitatea Cluj    4    2    0    2    6-3        6   
10. CS Mioveni    4    2    0    2    5-5        6   
11. Luceafărul Oradea    4    1    2    1    6-8        5   
12. Ripensia Timişoara    4    1    1    2    7-8        4   
13. ASU Poli Timişoara    4    1    1    2    2-3        4   
14. Metaloglobus Bucureşti    4    1    1    2    2-5        4   
15. ACS Poli Timişoara    4    1    1    2    8-12    4   
16. Daco-Getica Bucureşti    4    1    1    2    4-9        4   
17. SSC Farul Constanţa    4    1    0    3    7-10    3   
18. Dacia Unirea Brăila    4    0    2    2    3-11    2   
19. Aerostar Bacău    4    0    1    3    4-8        1   
20. CS Baloteşti    4    0    1    3    1-9        1

Liga III
Etapa 1
l FC Voluntari 2 - Flacăra Moreni    1-0
l AFCM Alexandria - Hermannstadt 2    2-2
l ACS Municipal Braşov - FC Pucioasa    1-0
l Turris Tr Măgurele - Viitorul Domneşti    7-0
l Flacăra Horezu - Sporting Roşiori    0-0
l AFC Astra 2 - U Craiova 1948 SC 2    1-1
l Unirea Bascov - ACSO Filiaşi    0-0
l U Craiova 1948 SA - Atletic Bradu    3-0
CLASAMENT
1. Turris Turnu Măgurele    1    1    0    0    7-0        3
2. U Craiova 1948 SA    1    1    0    0    3-0        3
3. FC Voluntari 2    1    1    0    0    1-0        3
4. ACS Municipal Braşov    1    1    0    0    1-0        3
5. AFCM Alexandria    1    0    1    0    2-2        1
6. AFC Hermannstadt 2    1    0    1    0    2-2        1
7. U Craiova 1948 CS 2    1    0    1    0    1-1        1
8. AFC Astra 2    1    0    1    0    1-1        1
9. Unirea Bascov    1    0    1    0    0-0        1
10. Sporting Roşiori    1    0    1    0    0-0        1
11. Flacăra Horezu    1    0    1    0    0-0        1
12. ACSO Filiaşi    1    0    1    0    0-0        1
13. Flacăra Moreni    1    0    0    1    0-1        0
14. FC Pucioasa    1    0    0    1    0-1        0
15. Atletic Bradu    1    0    0    1    0-3        0
16. Viitorul Domneşti    1    0    0    1    0-7        0

Liga IV
 Etapa 1
l Juventus Bascov - A S Poiana Lacului 1 - 11 (1-4)
l C S Mioveni II - C S C Suseni 4 - 5 (2-4)
l C S Sporting Pitesti - a stat
l A C S Gloria Berevoesti - A S Baiculesti 4 - 3 (2-0)
l C S Real Bradu - A C S Costesti 13 - 0 (7-0)
l Vointa Budeasa - Viitorul Stefanesti 2007 4 - 0 (2-0)
l Basarabi Curtea de Arges - A S Colibasi 2 - 1 (1-1)
l A C S Victoria Buzoiesti - C S DLR Pitesti 2 - 2 (0-0)
CLASAMENT
1. C S Real Bradu    1    1    0    0    13-0        3p   
2. A S Poiana Lacului    1    1    0    0    11-1        3p   
3. A S Vointa Budeasa    1    1    0    0    4-0        3p   
4. C S C Suseni    1    1    0    0    5-4        3p   
5. Gloria Berevoesti    1    1    0    0    4-3        3p   
6. Basarabi C. de Arges    1    1    0    0    2-1        3p   
7. C S DLR Pitesti    1    0    1    0    2-2        1p   
8. Victoria Buzoiesti    1    0    1    0    2-2        1p   
9. Sporting Piteşti     0    0    0    0    0-0        0p
10. C S Mioveni II    1    0    0    1    4-5        0p
11. A S Baiculesti    1    0    0    1    3-4        0p   
12. A S Colibasi    1    0    0    1    1-2        0p   
13. Viitorul Stefanesti     1    0    0    1    0-4        0p   
14. Juventus Bascov    1    0    0    1    1-11        0p   
15. A C S Costesti    1    0    0    1    0-13        0p

Seria Nord - Etapa 1
l A S Vulturii Vulturesti - A S Cetateni 5 - 1 (2-0)
l A S Partizanul Vladesti - C S Rucar 5 - 3 (2-1)
l A S Leresti - A S Flacara Boteni 1 - 0 (0-0)
l A S Godeni - A S Cimentul Valea Mare Pravat 4 - 0 (2-0)
l A S Petrolul Hirtiesti - A S Schitu Golesti (1-1)
l A S Dragoslavele - A S Unirea Bughea de Jos 2 - 0 (1-0)

CLASAMENT
1. A S Vulturii Vulturesti    1    1    0    0    5-1    3p   
2. A S Godeni    1    1    0    0    4-0    3p   
3. Partizanul Vladesti    1    1    0    0    5-3    3p   
4. A S Dragoslavele    1    1    0    0    2-0    3p   
5. A S Leresti    1    1    0    0    1-0    3p   
6. A S Schitu Golesti    1    0    1    0    2-2    1p   
7. A S Petrolul Hirtiesti    1    0    1    0    2-2    1p   
8. A S Flacara Boteni    1    0    0    1    0-1    0p   
9. C S Rucar    1    0    0    1    3-5    0p   
10. Unirea Bughea de Jos    1    0    0    1    0-2    0p   
11. A S Cetateni    1    0    0    1    1-5    0p   
12. Cimentul V. Mare Pravat    1    0    0    1    0-4    0p
Seria Centru 1 - Etapa 1
l A S Ratesti - C S Albota 2012 3 - 0
l A S Oarja 2011 - A S Unirea Tricolor Serbanesti 8 - 1 (4-0)
l A S Viitorul Lunca Corbului - A S Stejarii Beleti Negresti 0-0 (0-0)
l A S Cateasca - C S Edilul Pitesti 4 - 0 (1-0)
l A S Micesti 2002 - A S Flacara Leordeni 8 - 1 (4-1)
l A S Unirea Calinesti - A C S Vulturii Priboieni 2017 0 - 3

CLASAMENT
1. A S Micesti 2002    1    1    0    0    8-1    3p   
2. A S Oarja 2011    1    1    0    0    8-1    3p   
3. A S Cateasca    1    1    0    0    4-0    3p   
4. A S Ratesti    1    1    0    0    3-0    3p   
5. Vulturii Priboieni 2017    1    1    0    0    3-0    3p   
6. Viitorul Lunca Corbului    1    0    1    0    0-0    1p   
7. Stejarii Beleti Negresti    1    0    1    0    0-0    1p   
8. S Unirea Calinesti    1    0    0    1    0-3    0p   
9. C S Albota 2012    1    0    0    1    0-3    0p   
10. C S Edilul Pitesti    1    0    0    1    0-4    0p   
11. Flacara Leordeni    1    0    0    1    1-8    0p   
12. Unirea Tricolor Serbanesti    1    0    0    1    1-8    0p   
Seria Centru 2 - Etapa 1
l A S Deportivo Malureni - A S Ciofringeni 0 - 0 (0-0)
l A S Soimii Tigveni - A S Musatesti 5 - 0 (3-0)
l A S Draganu - A S Vointa Titesti 7 - 0 (3-0)
l A C S F C Corbi - A C S F C Danut Coman 5 - 1 (2-0)
l A S Rapid Davidesti - A C S Juventus 1992 Bascov 7 - 1 (4-0)
l Fotbal Club Star Sport Arges S A - C S Domnesti 5 - 2 (3-1)

CLASAMENT
1. A S Draganu    1    1    0    0    7-0    3p   
2. A S Rapid Davidesti    1    1    0    0    7-1    3p   
3. A S Soimii Tigveni    1    1    0    0    5-0    3p   
4. A C S F C Corbi    1    1    0    0    5-1    3p   
5. FC Star Sport Arges     1    1    0    0    5-2    3p   
6. Deportivo Malureni    1    0    1    0    0-0    1p   
7. A S Ciofringeni    1    0    1    0    0-0    1p   
8. C S Domnesti    1    0    0    1    2-5    0p   
9. F C Danut Coman    1    0    0    1    1-5    0p   
10. A S Musatesti    1    0    0    1    0-5    0p   
11. Juventus Bascov    1    0    0    1    1-7    0p   
12. A S Vointa Titesti    1    0    0    1    0-7    0p   
Seria Sud - Etapa 1   
l A S Rapid Pitesti - A S Mirosi 5 - 2 (2-0)
l A S Viitorul Birla - A C S Steaua Negrasi 2 - 2 (0-2)
l A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Speranta Cornatel 3 - 1 (2-1)
l A S Caldararu - A C S Slobozia 2018 4 - 3 (2-0)
l A S Unirea Hirsesti - A S Energia Stolnici 2 - 1 (2-1)
l A S Izvoru - A S Progresul Recea 2 - 3 (1-1)

CLASAMENT
1. A S Rapid Pitesti    1    1    0    0    5-2    3p   
2. Viitorul Stefan cel Mare    1    1    0    0    3-1    3p   
3. A S Caldararu    1    1    0    0    4-3    3p   
4. A S Progresul Recea    1    1    0    0    3-2    3p   
5. A S Unirea Hirsesti    1    1    0    0    2-1    3p   
6. A C S Steaua Negrasi    1    0    1    0    2-2    1p   
7. A S Viitorul Birla    1    0    1    0    2-2    1p   
8. A C S Slobozia 2018    1    0    0    1    3-4    0p   
9. A S Izvoru    1    0    0    1    2-3    0p   
10. A S Energia Stolnici    1    0    0    1    1-2    0p   
11. Speranta Cornatel    1    0    0    1    1-3    0p   
12. A S Mirosi    1    0    0    1    2-5    0p   
S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1325

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
 
CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului


Comentarii

Evenimente
"1912: Alaska devine teritoriu al Statelor Unite." Asa sa fie oare ?! Nu prea cred, a fost mai devreme.
25/08/19 11:48 Mai mult...

Jandarmii au făcut o familie fericită
au facut o fam fericita,si alte zeci de fam. le a nenorocit...gabori asasini
25/08/19 09:46 Mai mult...

Vintilă a preluat FCSB
Tinere Vintila,rau imi pare de tine dar ti-ai facut-o cu mana ta...sa accepti conditii pe care alti antrenori cu "ouale ...
24/08/19 18:18 Mai mult...

Vintilă a preluat FCSB
Vintila a facut parte din ultima generatie care a promovat di B si a ajuns in cupa uefa ultima performanta . VINTILA,CRI...
24/08/19 08:39 Mai mult...

Vintilă a preluat FCSB
Acest Vintila ar fi trbuit sa fie antrenorul Argesului nu Dica care a pus antrenor la copii o ruda din Mioveni Enache pl...
24/08/19 08:12 Mai mult...

Exclusiv
 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zi record

Marţi, 20.08.2019

--- 9.253 vizitatori unici ---





Horoscop zilnic

 
Flag Counter


PRchecker.info