Curierul Zilei - Programul meciului din Liga Naţiunilor
PRIMA PAGINA
Fapt divers *** ️ A murit la nuntă!     Fapt divers *** ️ Alpinist decedat, în Munţii Făgăraş     Fapt divers *** ️ Principele Nicolae a rămas fără permis     Fapt divers *** ️ Accident cu 7 victime     Editorial *** ️ Cum e turcul - şi pistolul. Cum e neamţul - şi poporul     Sport*** ️ O nouă victorie în deplasare!     Social*** ️ Dosar penal pentru constructor     Social *** ️ Numărul tinerilor se va înjumătăţi!     Social *** ️ Calinic, la Hramul Bisericii din Mioveni    
 Publicitate pdf
Programul meciului din Liga Naţiunilor
(0 voturi)
Wednesday, 05 September 2018

Programul meciului din Liga Naţiunilor

LIGA A
l 06.09.2018, Gr 1: Germania - Franţa (21:45)
l 07.09.2018, Gr 3: Italia - Polonia (21:45)
l 08.09.2018, Gr 2: Elveţia - Islanda (19:00)    
l 08.09.2018, Gr 4: Anglia - Spania (21:45)
l 09.09.2018, Gr 1: Franţa - Olanda (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Portugalia - Italia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Islanda - Belgia (21:45)    
l 11.09.2018, Gr 4: Spania - Croaţia (21:45) LIGA B
l 06.09.2018, Gr 1: Cehia - Ucraina (21:45)
l 06.09.2018, Gr 4: Ţara Galilor - Republica Irlanda (21:45)
l 07.09.2018, Gr 2: Turcia - Rusia (21:45)
l 08.09.2018, Gr 3: Irlanda de Nord - Bosnia Herzegovina (16:00)
l 09.09.2018, Gr 1: Ucraina - Slovacia (16:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Danemarca - Ţara Galilor (19:00)
l 10.09.2018, Gr 2: Suedia - Turcia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 3: Bosnia Herzegovina - Austria (21:45)
LIGA C
l 06.09.2018, Gr 3: Slovenia - Bulgaria (21:45)
l 06.09.2018, Gr 3: Norvegia- Cipru (21:45)
l 07.09.2018, Gr 1: Albania - Israel (21:45)
l 07.09.2018, Gr 4: Lithuania - Serbia (21:45)
l 07.09.2018, Gr 4: România - Muntenegru (21:45)
l 08.09.2018, Gr 2: Finlanda - Ungaria (19:00)
l 08.09.2018, Gr 2: Estonia - Grecia (21:45)
l 09.09.2018, Gr 3: Bulgaria - Norvegia (19:00)
l 09.09.2018 Gr 3: Cipru - Slovenia (21:45)
l 10.09.2018, Gr 1: Scoţia - Albania (21:45)
l 10.09.2018, Gr 4: Serbia - România (21:45)
l 10.09.2018, Gr 4: Muntenegru - Lithuania (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Finlanda - Estonia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2 : Ungaria - Grecia (21:45)
LIGA D
l 06.09.2018, Gr 1: Kazakhstan - Georgia (17:00)
l 06.09.2018, Gr 1: Letonia - Andorra (21:45)
l 06.09.2018 Gr 4: Armenia - Liechtenstein (19:00)
l 06.09.2018, Gr 4: Gibraltar - Macedonia (21:45)
l 07.09.2018, Gr 3: Azerbaijan - Kosovo (19:00)
l 07.09.2018, Gr 3: Insulele Faroe - Malta (21:45)
l 08.09.2018, Gr 2: Belarus - San Marino (19:00)
l 08.09.2018, Gr 2: Luxembourg    - Moldova (21:45)
l 09.09.2018, Gr 1: Georgia - Letonia (19:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Macedonia - Armenia (19:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Liechtenstein - Gibraltar (21:45)
l 10.09.2018, Gr 1: Andorra - Kazakhstan (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Malta - Azerbaijan (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Kosovo - Insulele Faroe (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Moldova - Belarus (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: San Marino - Luxembourg (21:45)
S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1845

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net


Zi record

Marţi, 06.08.2019

--- 2.722 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info