Curierul Zilei - Programul meciului din Liga Naţiunilor
PRIMA PAGINA arrow Sport arrow Programul meciului din Liga Naţiunilor
 
Programul meciului din Liga Naţiunilor Imprimare E-mail
(0 voturi)
luni, 10 septembrie 2018

Programul meciului din Liga Naţiunilor

LIGA A
l Gr 1: Germania - Franţa 0-0
l Gr 3: Italia - Polonia 1-1
l Gr 2: Elveţia - Islanda 6-0    
l Gr 4: Anglia - Spania 1-2
l 09.09.2018, Gr 1: Franţa - Olanda (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Portugalia - Italia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Islanda - Belgia (21:45)    
l 11.09.2018, Gr 4: Spania - Croaţia (21:45) LIGA B
l Gr 1: Cehia - Ucraina 1-2
l Gr 4: Ţara Galilor - Republica Irlanda 4-1
l Gr 2: Turcia - Rusia 1-2
l Gr 3: Irlanda de Nord - Bosnia Herzegovina 1-2
l 09.09.2018, Gr 1: Ucraina - Slovacia (16:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Danemarca - Ţara Galilor (19:00)
l 10.09.2018, Gr 2: Suedia - Turcia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 3: Bosnia Herzegovina - Austria (21:45)
LIGA C
l Gr 3: Slovenia - Bulgaria 1-2
l Gr 3: Norvegia- Cipru 2-0
l Gr 1: Albania - Israel 1-0
l Gr 4: Lithuania - Serbia 0-1
l Gr 4: România - Muntenegru 0-0
l Gr 2: Finlanda - Ungaria 1-0
l Gr 2: Estonia - Grecia 0-1
l 09.09.2018, Gr 3: Bulgaria - Norvegia (19:00)
l 09.09.2018 Gr 3: Cipru - Slovenia (21:45)
l 10.09.2018, Gr 1: Scoţia - Albania (21:45)
l 10.09.2018, Gr 4: Serbia - România (21:45)
l 10.09.2018, Gr 4: Muntenegru - Lithuania (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Finlanda - Estonia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2 : Ungaria - Grecia (21:45)
LIGA D
l Gr 1: Kazakhstan - Georgia 0-2
l Gr 1: Letonia - Andorra 0-0
l Gr 4: Armenia - Liechtenstein 2-1
l Gr 4: Gibraltar - Macedonia 0-2
l Gr 3: Azerbaijan - Kosovo 0-0
l Gr 3: Insulele Faroe - Malta 3-1
l Gr 2: Belarus - San Marino 5-0
l Gr 2: Luxembourg    - Moldova 4-0
l 09.09.2018, Gr 1: Georgia - Letonia (19:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Macedonia - Armenia (19:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Liechtenstein - Gibraltar (21:45)
l 10.09.2018, Gr 1: Andorra - Kazakhstan (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Malta - Azerbaijan (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Kosovo - Insulele Faroe (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Moldova - Belarus (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: San Marino - Luxembourg (21:45)
S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1196

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului



 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!

Google Analytics

Zi record

Miercuri, 23.01.2019

--- 4.353 vizitatori unici ---





Sfinții zilei

Horoscop zilnic

 
Flag Counter


PRchecker.info