Curierul Zilei - Programul meciului din Liga Naţiunilor
PRIMA PAGINA
Editorial *** ️ ALERTĂ MAXIMĂ ÎN ROMÂNIA. Ce a găsit Poliţia în geanta unui pasager     Fapt divers *** ️ Cîinele l-a împiedicat pe hoţ să plece cu prada     Fapt divers *** ️ S-a spînzurat în Săptămîna Patimilor     Fapt divers *** ️ A ajuns cu mîna distrusă la spital!     Social *** ️ Joia Mare-Cina cea de Taină     Social *** ️ OUG privind coplata serviciilor medicale la privat     Social *** ️ Învăţămîntul profesional relansat!     Social *** ️ Apartamentele s-au scumpit!     Sport *** ️ Vor în careul de aşi!     Sport *** ️ Nini: „Sper să obţinem cel puţin o victorie!“     Sport *** ️ Au pierdut cu 2-1, după pauză!    
 Publicitate pdf
Programul meciului din Liga Naţiunilor Imprimare E-mail
(0 voturi)
luni, 10 septembrie 2018

Programul meciului din Liga Naţiunilor

LIGA A
l Gr 1: Germania - Franţa 0-0
l Gr 3: Italia - Polonia 1-1
l Gr 2: Elveţia - Islanda 6-0    
l Gr 4: Anglia - Spania 1-2
l 09.09.2018, Gr 1: Franţa - Olanda (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Portugalia - Italia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Islanda - Belgia (21:45)    
l 11.09.2018, Gr 4: Spania - Croaţia (21:45) LIGA B
l Gr 1: Cehia - Ucraina 1-2
l Gr 4: Ţara Galilor - Republica Irlanda 4-1
l Gr 2: Turcia - Rusia 1-2
l Gr 3: Irlanda de Nord - Bosnia Herzegovina 1-2
l 09.09.2018, Gr 1: Ucraina - Slovacia (16:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Danemarca - Ţara Galilor (19:00)
l 10.09.2018, Gr 2: Suedia - Turcia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 3: Bosnia Herzegovina - Austria (21:45)
LIGA C
l Gr 3: Slovenia - Bulgaria 1-2
l Gr 3: Norvegia- Cipru 2-0
l Gr 1: Albania - Israel 1-0
l Gr 4: Lithuania - Serbia 0-1
l Gr 4: România - Muntenegru 0-0
l Gr 2: Finlanda - Ungaria 1-0
l Gr 2: Estonia - Grecia 0-1
l 09.09.2018, Gr 3: Bulgaria - Norvegia (19:00)
l 09.09.2018 Gr 3: Cipru - Slovenia (21:45)
l 10.09.2018, Gr 1: Scoţia - Albania (21:45)
l 10.09.2018, Gr 4: Serbia - România (21:45)
l 10.09.2018, Gr 4: Muntenegru - Lithuania (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Finlanda - Estonia (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2 : Ungaria - Grecia (21:45)
LIGA D
l Gr 1: Kazakhstan - Georgia 0-2
l Gr 1: Letonia - Andorra 0-0
l Gr 4: Armenia - Liechtenstein 2-1
l Gr 4: Gibraltar - Macedonia 0-2
l Gr 3: Azerbaijan - Kosovo 0-0
l Gr 3: Insulele Faroe - Malta 3-1
l Gr 2: Belarus - San Marino 5-0
l Gr 2: Luxembourg    - Moldova 4-0
l 09.09.2018, Gr 1: Georgia - Letonia (19:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Macedonia - Armenia (19:00)
l 09.09.2018, Gr 4: Liechtenstein - Gibraltar (21:45)
l 10.09.2018, Gr 1: Andorra - Kazakhstan (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Malta - Azerbaijan (21:45)
l 10.09.2018, Gr 3: Kosovo - Insulele Faroe (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: Moldova - Belarus (21:45)
l 11.09.2018, Gr 2: San Marino - Luxembourg (21:45)
S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1389

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics
























































Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info