Programul complet de pregătire a echipelor argeşene de fotbal
marţi, 13 februarie 2018


Programul complet de pregătire a echipelor argeşene de fotbal

CS Mioveni
l 15 ianuarie: reunirea lotului
l 27 ianurie: CS Mioveni - Unirea Bascov 3-1 (1-0) Au marcat: Florescu, Vintilă, Neagoe
l 29 ianuarie - 10 februarie: cantonament Mogoşoaia
l 3 februarie: CS Mioveni - Abatorul Slobozia 7-0 (3-0)
l 7 februarie: CS Mioveni - CSM Baloteşti 3-1 (1-0)
l 10 februarie: CS Mioveni - Metaloglobus 0-2 (0-1)
l 14 februarie: CS Afumaţi - CS Afumaţi
l 17 februarie: Chindia Tîrgovişte - CS Mioveni
FC Argeş
l 11 ianuarie: reunirea lotului
l 23 ianuarie - 2 februarie: cantonament la IATSA
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov 2-1 (2-0) Au marcat: Alin Popa, Buhăescu
l 28 ianuarie: FC Argeş - FC Aninoasa 1-1 (1-1). A marcat Alin Popa
l 1 februarie: FC Argeş - Rapid Bucureşti 0-2 (0-1)
l 7 februarie: FC Argeş - Chindia Tîrgovişte 2-1 (1-0)
l 10 februarie: FC Argeş - Petrolul Ploieşti 0-0
l 13-17 februarie: cantonament Mogoşoaia
l 14 februarie: FC Argeş - Metaloglobus
l 17 februarie: FC Argeş - SC Popeşti Leordeni
CS Mioveni II
l 22 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: CS Mioveni II - Atletic Bradu 3-1 (1-1) Au marcat: Comănescu din 11 m, Paladi (două)
l 3 februarie: CS Mioveni II - AS Colibaşi 11-0
l 7 februarie: CS Mioveni II - Concordia Chiajna II 1-4 (0-3)
l 10 februaire: CS Mioveni II - Unirea Ungureni 2-2 (1-1)
l 14 februarie: ACSO Filiaşi - CS Mioveni II
l 24 februarie: CS Mioveni II - Sporting Roşiori
Atletic Bradu
l 24 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: CS Mioveni II - Atletic Bradu 3-1 (1-1) A marcat: Golban din 11 m
l 3 februarie: Atletic Bradu - Minerul Costeşti 10-4
l 7 februarie:  CS U Craiova II  - Atletic Bradu 2-0 (2-0)
l 10 februrie: Atletic Bradu - Sporting Roşiori
l 11 februarie - 18 februarie: cantonament montan
l 18 februarie: amical Atletic Bradu - adversar necunoscut
l 24 februarie: ACSO Filiaşi - Atletic Bradu
Unirea Bascov
l 23 ianuarie: reunirea lotului
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov 2-1 (2-0)
l 29 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov 3-1 (1-0)
l 4 februarie: Unirea Bascov - CSM Alexandria 1-2 (1-1)
l 9 - 16 februarie cantonament la Budeasa
l 11 februarie: Unirea Bascov - AS Poiana Lacului 3-0
l 11 februarie: Real Bradu - Unirea Bascov
l 21 februarie: Unirea Bascov - AFC Aninoasa
l 24 februarie: amical Unirea Bascov - adversar necunoscut

Vizualizari: 783

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved