Champions League, turul
miercuri, 18 iulie 2018

Champions League, turul

1 preliminar
S-au jucat aseară
l HJK (Finlanda) - Vikingur (Feroe) (în tur, 2-1)
l Valletta (Malta) - Kukes (Albania) (0-0)
l APOEL (Cipru) - Suduva (Lituania) (1-3)
l Malmo (Suedia) - Drita (Kosovo) (3-0)
l H. Beer-Sheva (Israel) - Flora (Estonia)  (4-1) l TNS (Ţara Galilor) - Shkendija (Macedonia) (0-5)
l Videoton (Ungaria) - Dudelange (Luxemburg) (1-1)
l Crvena Zvezda (Serbia) - Spartaks Jurmala  (Letonia) (0-0)
l Crusaders (Irlanda de Nord) - Ludogorets (Bulgaria) (0-7)
l Legia (Polonia)  - Cork (Irlanda) (1-0)
Astăzi
l ora 20:00: Qarabag (Azerbaidjan) - NK Olimpija Ljubljana (Slovenia)
l ora 20:00: Sheriff Tiraspol (Moldova) - Torpedo Kutaisi (Georgia)
l ora 20:00: Zrinjski (Bosnia) - Trnava (Slovacia)
l ora 20:45: Rosenborg (Norvegia) - Valur (Islanda)
l ora 21:00: Sutjeska (Muntenegru) - FC Astana (Kazahstan)
l ora 21:45: Celtic (Scoţia) - Alashkert (Armenia)
Europa League, turul 1
preliminar
S-au jucat ieri
l Levski (Bulgaria) - Vaduz (Liechestein)
l Shkupi (Macedonia) - Rangers (Scoţia)
l Honved (Ungaria) - Rabotnicki (Macedonia)
Astăzi
l ora 19,00: Zeljeznicar (Bosnia) - Narva (Estonia)
Mîine
l 16:00 K. Almaty (Kaz) - UE Engordany (And)
l 16:00 Tobol (Kaz) - Samtredia (Geo)
l 18:00 Din. Minsk (Blr) - Derry City (Nir)
l 18:00 FC Viitorul (Rou) - Racing Luxembourg (Lux)
l 18:00 Gandzasar (Arm) - Lech Poznan (Pol)
l 18:00 I. Pavlodar (Kaz) - Trakai (Ltu)
l 18:00 Laci (Alb) - Anorthosis (Cyp)
l 19:00 Gzira (Mlt) - Radnicki Nis (Srb)
l 19:00 Kalju (Est) - Stjarnan (Ice)
l 19:00 Molde (Nor) - Glenavon (Nir)
l 19:00 Slavia Sofia (Bul) - Ilves (Fin)
l 19:30 Riga FC (Lat) - CSKA Sofia (Bul)
l 19:30 Slovan Bratislava (Svk) - Milsami (Mda)
l 20:00 AIK (Swe) - Shamrock Rovers (Irl)
l 20:00 Apollon (Cyp) - Stumbras (Ltu)
l 20:00 Dinamo Tbilisi (Geo) - Dun. Streda (Svk)
l 20:00 Hacken (Swe) - FK Liepaja (Lat)
l 20:00 Keshla (Aze) - Balzan (Mlt)
l 20:00 Maccabi Tel Aviv (Isr) - Ferencvaros (Hun)
l 20:00 Prishtina (Kos) - Fola (Lux)
l 20:00 Sarpsborg 08 (Nor) - Vestmannaeyjar (Ice)
l 20:00 Shakhtyor Soligorsk (Blr) - Connahs Q. (Wal)
l 20:00 Vardar (Mac) - Pyunik Yerevan (Arm)
l 20:00 Zalgiris (Ltu) - Klaksvik (Fai)
l 20:00 Zaria Balti (Mda) - Gornik Z. (Pol)
l 20:30 Niedercorn (Lux) - Gabala (Aze)
l 20:30 Nordsjaelland (Den) - Cliftonville (Nir)
l 20:45 Beitar Jerusalem (Isr) - Chikhura (Geo)
l 21:00 FC Copenhagen (Den) - KuPS (Fin)
l 21:00 Luftetari (Alb) - Ventspils (Lat)
l 21:15 Sarajevo (Bih) - Banants Yerevan (Arm)
l 21:15 Maribor (Slo) - Partizani (Alb)
l 21:30 OFK (Mne) - B36 Torshavn (Fai)
l 21:30 Partizan (Srb) - Rudar (Mne)
l 21:30 Trencin (Svk) - Buducnost (Mne)
l 21:45 Coleraine (Nir) - Sp. Subotica (Srb)
l 21:45 Dundalk (Irl) - Levadia (Est)
l 21:45 NSI Runavik (Fai) - Hibernian (Sco)
l 21:45 Osijek (Cro) - Petrocub (Mda)
l 21:45 Tre Fiori (San) - Rudar (Slo)
l 22:00 Domzale (Slo) - Siroki Brijeg (Bih)
l 22:00 Ujpest (Hun) - Neftci Baku (Aze)
l 22:15 Hafnarfjordur (Ice) - Lahti (Fin)
S.Mihai

Vizualizari: 799

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved