Champions League, turul
joi, 19 iulie 2018

Champions League, turul

1 preliminar
l HJK (Finlanda) - Vikingur (Feroe) 3-1 (în tur, 2-1)
l Valletta (Malta) - Kukes (Albania) 1-1 (0-0)
l APOEL (Cipru) - Suduva (Lituania) 1-0 (1-3)
l Malmo (Suedia) - Drita (Kosovo) 2-0 (3-0)
l H. Beer-Sheva (Israel) - Flora (Estonia) 3-1 (4-1) l TNS (Ţara Galilor) - Shkendija (Macedonia)  4-0 (0-5)
l Videoton (Ungaria) - Dudelange (Luxemburg) 2-1 (1-1)
l Crvena Zvezda (Serbia) - Spartaks Jurmala  (Letonia) 2-0 (0-0)
l Crusaders (Irlanda de Nord) - Ludogorets 0-2 (Bulgaria) (0-7)
l Legia (Polonia)  - Cork (Irlanda) 3-0 (1-0)
S-au jucat aseară
l Qarabag (Azerbaidjan) - NK Olimpija Ljubljana (Slovenia)
l Sheriff Tiraspol (Moldova) - Torpedo Kutaisi (Georgia)
l Zrinjski (Bosnia) - Trnava (Slovacia)
l Rosenborg (Norvegia) - Valur (Islanda)
l Sutjeska (Muntenegru) - FC Astana (Kazahstan)
l Celtic (Scoţia) - Alashkert (Armenia)
Europa League, turul 1
preliminar
l Levski (Bulgaria) - Vaduz (Liechestein) 3-2
l Shkupi (Macedonia) - Rangers (Scoţia) 0-0
l Honved (Ungaria) - Rabotnicki (Macedonia) 4-0
S-a jucat aseară
l Zeljeznicar (Bosnia) - Narva (Estonia)
Astăzi
l 16:00 K. Almaty (Kaz) - UE Engordany (And)
l 16:00 Tobol (Kaz) - Samtredia (Geo)
l 18:00 Din. Minsk (Blr) - Derry City (Nir)
l 18:00 FC Viitorul (Rou) - Racing Luxembourg (Lux)
l 18:00 Gandzasar (Arm) - Lech Poznan (Pol)
l 18:00 I. Pavlodar (Kaz) - Trakai (Ltu)
l 18:00 Laci (Alb) - Anorthosis (Cyp)
l 19:00 Gzira (Mlt) - Radnicki Nis (Srb)
l 19:00 Kalju (Est) - Stjarnan (Ice)
l 19:00 Molde (Nor) - Glenavon (Nir)
l 19:00 Slavia Sofia (Bul) - Ilves (Fin)
l 19:30 Riga FC (Lat) - CSKA Sofia (Bul)
l 19:30 Slovan Bratislava (Svk) - Milsami (Mda)
l 20:00 AIK (Swe) - Shamrock Rovers (Irl)
l 20:00 Apollon (Cyp) - Stumbras (Ltu)
l 20:00 Dinamo Tbilisi (Geo) - Dun. Streda (Svk)
l 20:00 Hacken (Swe) - FK Liepaja (Lat)
l 20:00 Keshla (Aze) - Balzan (Mlt)
l 20:00 Maccabi Tel Aviv (Isr) - Ferencvaros (Hun)
l 20:00 Prishtina (Kos) - Fola (Lux)
l 20:00 Sarpsborg 08 (Nor) - Vestmannaeyjar (Ice)
l 20:00 Shakhtyor Soligorsk (Blr) - Connahs Q. (Wal)
l 20:00 Vardar (Mac) - Pyunik Yerevan (Arm)
l 20:00 Zalgiris (Ltu) - Klaksvik (Fai)
l 20:00 Zaria Balti (Mda) - Gornik Z. (Pol)
l 20:30 Niedercorn (Lux) - Gabala (Aze)
l 20:30 Nordsjaelland (Den) - Cliftonville (Nir)
l 20:45 Beitar Jerusalem (Isr) - Chikhura (Geo)
l 21:00 FC Copenhagen (Den) - KuPS (Fin)
l 21:00 Luftetari (Alb) - Ventspils (Lat)
l 21:15 Sarajevo (Bih) - Banants Yerevan (Arm)
l 21:15 Maribor (Slo) - Partizani (Alb)
l 21:30 OFK (Mne) - B36 Torshavn (Fai)
l 21:30 Partizan (Srb) - Rudar (Mne)
l 21:30 Trencin (Svk) - Buducnost (Mne)
l 21:45 Coleraine (Nir) - Sp. Subotica (Srb)
l 21:45 Dundalk (Irl) - Levadia (Est)
l 21:45 NSI Runavik (Fai) - Hibernian (Sco)
l 21:45 Osijek (Cro) - Petrocub (Mda)
l 21:45 Tre Fiori (San) - Rudar (Slo)
l 22:00 Domzale (Slo) - Siroki Brijeg (Bih)
l 22:00 Ujpest (Hun) - Neftci Baku (Aze)
l 22:15 Hafnarfjordur (Ice) - Lahti (Fin)
S.Mihai

Vizualizari: 632

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved