Champions League - Turul 2 preliminar
miercuri, 25 iulie 2018

Champions League - Turul 2 preliminar

S-au jucat aseară
l 17,00: FC Astana (Kaz) - Midtjylland (Den)
l 19:00: CFR Cluj (Rou) - Malmo FF (Swe) - Look TV, Digi Sport, Telekom Sport
l 20:30: PAOK (Gre) - Basel (Sui)
l 21:00: D. Zagreb (Cro) - H. Beer Sheva (Isr)
l 21:15: Shkendija (Mac) - Sheriff Tiraspol (Mda)
l 21:30: Crvena zvezda (Srb) - Suduva (Ltu)
l 22:00: Legia (Pol) - Trnava (Svk) Astăzi
l 20:00: BATE (Blr) - HJK (Fin)
l 20:00: Kukesi (Alb) - Qarabag (Aze)
l 20:00: Ludogorets (Bul) - MOL Vidi (Hun)
l 21:30: Ajax (Ned) - Sturm Graz (Aut)
l 21:45: Celtic (Sco) - Rosenborg (Nor)
Europa League - Turul 2 preliminar
Mîine
l 16:00: Tobol (Kaz) - Pyunik Yerevan (Arm)
l 17:00: Ufa (Rus) - Domzale (Slo)
l 17:45: Ventspils (Lat) - Bordeaux (Fra)
l 18:00: FC Viitorul (Rou) - Vitesse (Ned)
l 18:00: K. Almaty (Kaz) - AZ Alkmaar (Ned)
l 18:00: Spartaks (Lat) - La Fiorita (San)
l 18:30: Rudar (Slo) - FCSB (Rou) - Prima TV
l 19:00: Balzan (Mlt) - Slovan Bratislava (Svk)
l 19:00: Chikhura (Geo) - Maribor (Slo)
l 19:00: Hapoel Haifa (Isr) - Hafnarfjordur (Ice)
l 19:00: Torpedo Kutaisi (Geo) - Vikingur (Fai)
l 19:30: Dudelange (Lux) - Drita (Kos)
l 19:30: RB Leipzig (Ger) - Hacken (Swe)
l 20:00: APOEL (Cyp) - Flora (Est)
l 20:00: CSKA Sofia (Bul) - Admira (Aut)
l 20:00: Djurgarden (Swe) - Mariupol (Ukr)
l 20:00: Honved (Hun) - Niedercorn (Lux)
l 20:00: Maccabi Tel Aviv (Isr) - Radnicki Nis (Srb)
l 20:00: Molde (Nor) - Laci (Alb)
l 20:00: Zalgiris (Ltu) - Vaduz (Lie)
l 20:00: Zrinjski (Bih) - Valletta (Mlt)
l 20:20: Jagiellonia (Pol) - Rio Ave (Por)
l 20:30: Shakhtyor Soligorsk (Blr) - Lech Poznan (Pol)
l 20:45: Brest (Blr) - Atromitos (Gre)
l 20:45: LASK Linz (Aut) - Lillestrom (Nor)
l 20:45: Nordsjaelland (Den) - AIK (Swe)
l 21:00: B36 Torshavn (Fai) - Besiktas (Tur)
l 21:00: FC Santa Coloma (And) - Valur (Ice)
l 21:00: Genk (Bel) - Fola (Lux)
l 21:00: Gornik Z. (Pol) - Trencin (Svk)
l 21:00: Hajduk Split (Cro) - Slavia Sofia (Bul)
l 21:00: NK Olimpija Ljubljana (Slo) - Crusaders (Nir)
l 21:00: Sutjeska (Mne) - Alashkert (Arm)
l 21:00: TNS (Wal) - Lincoln Red Imps (Gib)
l 21:15: St. Gallen (Sui) - Sarpsborg 08 (Nor)
l 21:30: Atalanta (Ita) - FK Sarajevo (Bih)
l 21:30: Partizan (Srb) - Trakai (Ltu)
l 21:30: Zeljeznicar (Bih) - Apollon (Cyp)
l 21:45: Aberdeen (Sco) - Burnley (Eng)
l 21:45: Dundalk (Irl) - AEK Larnaca (Cyp)
l 21:45: Hibernian (Sco) - Asteras Tripolis (Gre)
l 21:45: Osijek (Cro) - Rangers (Sco)
l 21:45: Sp. Subotica (Srb) - Sparta Prague (Cze)
l 22:00: Dun. Streda (Svk)  - Din. Minsk (Blr)
l 22:00: Stjarnan (Ice) - FC Copenhagen (Den)
l 22:45: Sevilla (Esp) - Ujpest (Hun)
S.Mihai

Vizualizari: 576

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved