Champions League - Turul 2 preliminar, retur
marţi, 31 iulie 2018

Champions League - Turul 2 preliminar, retur

Astăzi
l 20:00 H. Beer Sheva (Isr) - D. Zagreb (Cro) (în tur 0-5)
l 20:00 Sheriff Tiraspol (Mda) - Shkendija (Mac) (0-1)
l 21:30 Trnava (Svk) - Legia (Pol) (0-2) Mîine
l 19:00 HJK (Fin) - BATE (Blr) (0-0)
l 20:00 Midtjylland (Den) - FC Astana (Kaz) (1-2)
l 20:00 Qarabag (Aze) - Kukesi (Alb) (0-0)
l 20:15    Malmo FF (Swe) - CFR Cluj (Rou) (1-0)
l 20:30 Suduva (Ltu) - FK Crvena zvezda (Srb) (3-0)
l 21:00 Basel (Sui) - PAOK (Gre) (1-2)
l 21:00 MOL Vidi (Hun) - Ludogorets (Bul) (0-0)
l 21:30 Sturm Graz (Aut) - Ajax (Ned) (0-2)
l 21:45 Rosenborg (Nor) - Celtic (Sco) (1-3)
Europa League - Turul 2
preliminar, retur
Astăzi
l 19:00 Pyunik Yerevan (Arm) - Tobol (Kaz) (în tur 1-2)
Mîine
l 19:00 Fola (Lux) - Genk (Bel) (0-5)
Joi
l 18:00 Alashkert (Arm) - Sutjeska (Mne) (1-0)
l 18:00 Laci (Alb) - Molde (Nor) (0-3)
l 18:30 AEK Larnaca (Cyp) - Dundalk (Irl) (0-0)
l 18:30 Trencin (Svk) - Gornik Z. (Pol) (1-0)
l 19:00 Din. Minsk (Blr) - Dun. Streda (Svk) (3-1)
l 19:00 Flora (Est) - APOEL (Cyp) (0-5)
l 19:00 Slavia Sofia (Bul) - Hajduk (Cro) (0-1)
l 19:00 Trakai (Ltu) - Partizan (Srb) (0-1)
l 19:00 Valletta (Mlt) - Zrinjski (Bih) (1-1)
l 19:30 Hacken (Swe) - Leipzig (Ger) (0-4)
l 19:30 Lillestrom (Nor) - LASK (Aut) (0-4)
l 20:00 Admira (Aut) - CSKA  (Bul) (0-3)
l 20:00 AIK (Swe) - Nordsjaelland (Den) (0-1)
l 20:00 Apollon (Cyp) - Zeljeznicar (Bih) (2-1)
l 20:00 Lincoln Imps (Gib) - TNS (Wal) (1-2)
l 20:00 Mariupol (Ukr) - Djurgarden (Swe) (1-1)
l 20:00 Niedercorn (Lux) - Honved (Hun) (0-1)
l 20:00 Sparta Prague (Cze) - Sp. Subotica (Srb) (0-2)
l 20:00 Vaduz (Lie) - Zalgiris (Ltu) (0-1)
l 20:15 Atromitos (Gre) - Brest (Blr) (3-4)
l 20:30 Slovan Bratislava (Svk) - Balzan (Mlt) (1-2)
l 21:00 Asteras (Gre) - Hibernian (Sco) (2-3)
l 21:00 Besiktas (Tur) - Torshavn (Fai) (2-0)
l 21:00 FC Copenhagen (Den) - Stjarnan (Ice) (2-0)
l 21:00 Vikingur (Fai) - Torpedo (Geo) (0-3)
l 21:00 Vitesse (Ned) - Viitorul (Rou) (2-2)
l 21:15 Sarajevo (Bih) - Atalanta (Ita) (2-2)
l 21:15 Maribor (Slo) - Chikhura (Geo) (0-0)
l 21:30 Domzale (Slo) - Ufa (Rus) (0-0)
l 21:30 FCSB (Rou) - Rudar (Slo) (2-0)
l 21:45 Alkmaar (Ned) - Almaty (Kaz) (0-2)
l 21:45 Bordeaux (Fra) - Ventspils (Lat) (1-0)
l 21:45 Burnley (Eng) - Aberdeen (Sco) (1-1)
l 21:45 Drita (Kos) - Dudelange (Lux) (1-2)
l 21:45 Fiorita (San) - Spartaks (Lat) (0-6)
l 21:45 Lech Poznan (Pol) - Shakhtyor Soligorsk (Blr) (1-1)
l 21:45 Rangers (Sco) - Osijek (Cro) (1-0)
l 21:45 Sarpsborg (Nor) - St. Gallen (Sui) (1-2)
l 22:00 Crusaders (Nir) - NK Olimpija Ljubljana (Slo) (1-5)
l 22:00  Radnicki Nis (Srb) - Maccabi Tel Aviv (Isr) (0-2)
l 22:00 Rio Ave (Por) - Jagiellonia (Pol) (0-1)
l 22:00 Ujpest (Hun) - Sevilla (Esp) (0-4)
l 22:15 Hafnarfjordur (Ice) - Hapoel Haifa (Isr) (1-1)
l 23:00 Valur (Ice) - FC Santa Coloma (And) (0-1)
S.Mihai

Vizualizari: 451

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved