Champions League - Turul 2 preliminar, retur
vineri, 03 august 2018

Champions League - Turul  2 preliminar, retur

l H. Beer Sheva (Isr) - D. Zagreb (Cro) 2-2 (în tur 0-5)
l Sheriff Tiraspol (Mda) - Shkendija (Mac) 0-0  (0-1)
l Trnava (Svk) - Legia (Pol) 0-1 (2-0) S-au jucat ieri
l JK (Fin) - BATE (Blr) 1-2 (0-0)
l Midtjylland (Den) - FC Astana (Kaz) 0-0 (1-2)
l Qarabag (Aze) - Kukesi (Alb) 3-0 (0-0)
l Malmo FF (Swe) - CFR Cluj (Rou) 1-1 (1-0)
l Suduva (Ltu) - FK Crvena zvezda (Srb) 0-2 (3-0)
l Basel (Sui) - PAOK (Gre) 0-3 (1-2)
l MOL Vidi (Hun) - Ludogorets (Bul) 1-0 (0-0)
l Sturm Graz (Aut) - Ajax (Ned) 1-3 (0-2)
l Rosenborg (Nor) - Celtic (Sco) 0-0 (1-3)
Europa League - Turul 2
preliminar, retur
l Pyunik Yerevan (Arm) - Tobol (Kaz) 1-0 (în tur 1-2)
l Fola (Lux) - Genk (Bel) 1 -4 (0-5)
S-au jucat ieri
l 18:00 Alashkert (Arm) - Sutjeska (Mne) (1-0)
l 18:00 Laci (Alb) - Molde (Nor) (0-3)
l 18:30 AEK Larnaca (Cyp) - Dundalk (Irl) (0-0)
l 18:30 Trencin (Svk) - Gornik Z. (Pol) (1-0)
l 19:00 Din. Minsk (Blr) - Dun. Streda (Svk) (3-1)
l 19:00 Flora (Est) - APOEL (Cyp) (0-5)
l 19:00 Slavia Sofia (Bul) - Hajduk (Cro) (0-1)
l 19:00 Trakai (Ltu) - Partizan (Srb) (0-1)
l 19:00 Valletta (Mlt) - Zrinjski (Bih) (1-1)
l 19:30 Hacken (Swe) - Leipzig (Ger) (0-4)
l 19:30 Lillestrom (Nor) - LASK (Aut) (0-4)
l 20:00 Admira (Aut) - CSKA  (Bul) (0-3)
l 20:00 AIK (Swe) - Nordsjaelland (Den) (0-1)
l 20:00 Apollon (Cyp) - Zeljeznicar (Bih) (2-1)
l 20:00 Lincoln Imps (Gib) - TNS (Wal) (1-2)
l 20:00 Mariupol (Ukr) - Djurgarden (Swe) (1-1)
l 20:00 Niedercorn (Lux) - Honved (Hun) (0-1)
l 20:00 Sparta Prague (Cze) - Sp. Subotica (Srb) (0-2)
l 20:00 Vaduz (Lie) - Zalgiris (Ltu) (0-1)
l 20:15 Atromitos (Gre) - Brest (Blr) (3-4)
l 20:30 Slovan Bratislava (Svk) - Balzan (Mlt) (1-2)
l 21:00 Asteras (Gre) - Hibernian (Sco) (2-3)
l 21:00 Besiktas (Tur) - Torshavn (Fai) (2-0)
l 21:00 FC Copenhagen (Den) - Stjarnan (Ice) (2-0)
l 21:00 Vikingur (Fai) - Torpedo (Geo) (0-3)
l 21:00 Vitesse (Ned) - Viitorul (Rou) (2-2) TVR 1, TVR HD
l 21:15 Sarajevo (Bih) - Atalanta (Ita) (2-2)
l 21:15 Maribor (Slo) - Chikhura (Geo) (0-0)
l 21:30 Domzale (Slo) - Ufa (Rus) (0-0)
l 21:30 FCSB (Rou) - Rudar (Slo) (2-0) PRO TV
l 21:45 Alkmaar (Ned) - Almaty (Kaz) (0-2)
l 21:45 Bordeaux (Fra) - Ventspils (Lat) (1-0)
l 21:45 Burnley (Eng) - Aberdeen (Sco) (1-1)
l 21:45 Drita (Kos) - Dudelange (Lux) (1-2)
l 21:45 Fiorita (San) - Spartaks (Lat) (0-6)
l 21:45 Lech Poznan (Pol) - Shakhtyor Soligorsk (Blr) (1-1)
l 21:45 Rangers (Sco) - Osijek (Cro) (1-0)
l 21:45 Sarpsborg (Nor) - St. Gallen (Sui) (1-2)
l 22:00 Crusaders (Nir) - NK Olimpija Ljubljana (Slo) (1-5)
l 22:00  Radnicki Nis (Srb) - Maccabi Tel Aviv (Isr) (0-2)
l 22:00 Rio Ave (Por) - Jagiellonia (Pol) (0-1)
l 22:00 Ujpest (Hun) - Sevilla (Esp) (0-4)
l 22:15 Hafnarfjordur (Ice) - Hapoel Haifa (Isr) (1-1)
l 23:00 Valur (Ice) - FC Santa Coloma (And) (0-1)
M.Duinea

Vizualizari: 856

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved