Champions League - Turul 3 preliminar, retur
miercuri, 15 august 2018

Champions League - Turul 3 preliminar, retur

S-au jucat aseară
l 19:30    Dyn. Kyiv (Ukr) - Slavia Prague (Cze) (în tur, 1-1)
l 20:00    BATE (Blr) - Qarabag (Aze) (1-0)
l 20:30    Spartak Moscow (Rus) - PAOK (Gre) (2-3)
l 21:00    AEK Athens FC (Gre) - Celtic (Sco) (1-1)
l 21:00 D. Zagreb (Cro) - FC Astana (Kaz) (2-0) l 21:00    Fenerbahce (Tur) - Benfica (Por) (0-1)
l 21:00    MOL Vidi (Hun) - Malmo FF (Swe) (1-1)
l 21:15    Shkendija (Mac) - Salzburg (Aut) (0-3)
l 21:30    Ajax - St. Liege  (2-2)
l 21:30    Trnava (Svk) - FK Crvena zvezda (Srb) (1-1)
Europa League - Turul 3 preliminar, retur
Mîine
l 17:00    K. Almaty (Kaz) - Sigma Olomouc (Cze) (0-2)
l 18:30    AEK Larnaca (Cyp) - Sturm Graz (Aut) (2-0)
l 19:00    HJK (Fin) - NK Olimpija Ljubljana (Slo) (3-0)
l 19:30    FC Copenhagen (Den) - CSKA Sofia (Bul) (2-1)
l 19:30    U Craiova 1948 CS (Rou) - RB Leipzig (Ger) (1-3)
l 20:00    APOEL (Cyp) - H. Beer Sheva (Isr) (2-2)
l 20:00    CFR Cluj (Rou) -     Alashkert (Arm) (2-0), Digi Sport, Telekom Sport, Look TV
l 20:00    Kukesi (Alb) - Torpedo Kutaisi (Geo) (2-5)
l 20:00    Midtjylland (Den) - TNS (Wal) (2-0)
l 20:00    Molde (Nor) - Hibernian (Sco) (0-0)
l 20:00    Niedercorn (Lux) - Ufa (Rus) (1-2)
l 20:00    Suduva (Ltu) - Spartaks (Lat) (1-0)
l 20:00 Zalgiris (Ltu) - Sevilla  (0-1)
l 20:00    Zenit Petersburg (Rus) - Din. Minsk (Blr) (0-4)
l 20:30    Luzern (Sui) - Olympiakos Piraeus (Gre) (0-4)
l 20:30    Maccabi Tel Aviv (Isr) - Pyunik Yerevan (Arm) (0-0)
l 20:45  Brest (Blr) - Apollon (0-4)
l 20:45 LASK  (Aut) - Besiktas (0-1)
l 21:00    Atalanta (Ita) - Hapoel Haifa (Isr) (4-1)
l 21:00    Basel (Sui) - Vitesse (Ned) (1-0)
l 21:00    Brondby (Den) - Sp. Subotica (Srb) (2-0)
l 21:00    Dudelange (Lux) - Legia (Pol) (2-1)
l 21:00 Zrinjski (Bih) - Ludogorets (Bul) (0-1)
l 21:15    Lech P. - Genk  (0-2)
l 21:15    Maribor  - Rangers (1-3)
l 21:30    FCSB (Rou) - Hajduk Split (Cro) (0-0), PRO TV
l 21:30    Feyenoord (Ned) - Trencin (Svk) (0-4)
l 21:30    Gent (Bel) - Jagiellonia (Pol) (1-0)
l 21:30 Partizan (Srb) - Nordsjaelland (Den) (2-1)
l 21:30 Rapid Vienna (Aut) - Slovan Bratislava (Svk) (1-2)
l 21:45 Bordeaux (Fra) - Mariupol (Ukr) (3-1)
l 21:45    Burnley (Eng) - Basaksehir (Tur) (0-0)
l 21:45 Rijeka (Cro) - Sarpsborg 08 (Nor) (1-1)
l 21:45 Rosenborg (Nor) - Cork City (Irl) (2-0)
l 22:00 Valur (Ice) - Sheriff Tiraspol (Mda) (0-1)
l 22:30    Braga (Por) - FK Zorya Luhansk (Ukr) (1-1)
S.Mihai

Vizualizari: 1234

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved