REZULTATELE şi MARCATORII în turul 3 al Cupei României
vineri, 31 august 2018

REZULTATELE şi MARCATORII în turul 3 al Cupei României

l FOTBAL CLUB RAPID - CSM ALEXANDRIA  4-1
Marcator: Marian Vlada (18, 42), Alexandru Iacob (61), Alexandru Borţosu (82 - autogol) / Florin Radu (51)
l SPORTING LIEŞTI - SUPORTAR CLUB OŢELUL GALAŢI
   8-7 după loviturile de departajare (0-0 după 90 şi 120 de minute)
l BUCOVINA RĂDĂUŢI - FORESTA SUCEAVA   1-0  
Marcator: Vasile Vitu (90+1)
l VIITORUL LITENI - ŞTIINŢA MIROSLAVA     0-4  
Marcatori: Teodor Chirilă (2, 82), Tudor Tudorache (66, 76)
l ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ - AEROSTAR BACĂU  1-4
Marcatori: Cristian Copoţ-Barb (19) / Valentin Buhăcianu (22, 36), Cătălin Vraciu (40), Florin Istrate (79)
l AXIOPOLIS SPORT CERNAVODĂ - SSC FARUL CONSTANŢA   3-2
Marcatori: Nicuşor Moise (30, 50), Cristian Coconaşu (72) / Marius Tudorică (16, 60)
l ACSM OLTENIŢA - UNIREA SLOBOZIA    2-3
Marcatori: Alin Turbatu (26), Gabriel Peptănuş (84) / Florinel Ibrian (4), Constantin Toma (12 - pen.), Marin Şerban (51)
l CS TUNARI - PETROLUL PLOIEŞTI    2-1
Marcatori: Alexandru Neculai (47), Dragoş Barabaş (86 - pen.) / Sergiu Arnăutu (3)
l ACS UNU FOTBAL CLUB GLORIA - UNIVERSITATEA CLUJ     1-2
Marcatori: Ovidiu Stoianof (85) / Marius Coman (64), Denis Hordouan (74)
l CSM ŞCOLAR REŞIŢA - ACS ENERGETICIANUL    0-2  
Marcatori: Cosmin Neagu (21), Marius Tomozei (70)
l GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ŞOIMII LIPOVA   2-1
Marcatori: Norbert Polgar (31), Valeriu Mager (87) / Kevin Trabalka (56)
l CSM SLATINA - ACSO FILIAŞI    12-11 după loviturile de departajare (0-0 după 90 şi 120 de minute)
l FLACĂRA MORENI - OLIMPIC CETATE RÂŞNOV   6-5 după loviturile de departajare (0-0 după 90 şi 120 de minute)
l CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII - CSM LUGOJ     3-4 după loviturile de departajare (0-0 după 90 şi 120 de minute)
l SPORTING ROŞIORI - TURRIS OLTUL TURNU MĂGURELE   0-3 după prelungiri (0-0 după 90 de minute)
Marcator: Alexandru Fotescu (92), Alin Pencea (102), Liviu Băjenaru (105+1)
l CSM FOCŞANI - METALUL BUZĂU   5-2
Marcatori: Ionuţ Salaoru (5), Mădălin Predoiu (36), Ştefan Pădineanu (59), Ionuţ Manu (61), Alexandru Duca (73) / Patrick Benga (1), Alin Iacob (76)
l PROGRESUL SPARTAC - CS AFUMAŢI   2-1
Marcatori: Leonard Boiangiu (22), Florin Geană (35) / Robert Constantinescu (16)
l AFC HĂRMAN - AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC     0-2
Marcatori: Bajko Barna (54, 72)
l MINAUR BAIA MARE - ACS FOTBAL COMUNA RECEA   0-1
Marcator: Viorel Chinde (89)
l UNIREA ALBA IULIA - SĂNĂTATEA CLUJ     1-0
Marcator: Paul Păcurar (10)
l INDUSTRIA GALDA - METALURGISTUL CUGIR      3-2
Marcatori: Flaviu Baghiu (22), Raul Beldean (64), Alexandru Cioară (88) / Ştefan Radu (80), Lucian Itu (83 - pen.)

Vizualizari: 475

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved