Liga Naţiunilor
joi, 11 octombrie 2018


Liga Naţiunilor

Astăzi
Liga A
l ora 21:45: Polonia - Portugalia
Liga B
l ora 22:45: Rusia - Suedia
Liga C
l ora 21:45: Israel - Scoţia
l ora 21:45: Lithuania - Romania
l ora 21:45: Muntenegru - Serbia Liga D
l ora 21:45: Feroe- Azerbaijan
l ora 21:45: Kosovo - Malta
Mîine
Liga A
l ora 21:45: Belgia - Elveţia
l ora 21:45: Croatia - Anglia
Liga B
l ora 21:45: Austria - Irlanda N
Liga C    
l ora 21:45: Estonia - Finlanda
l ora 21:45: Grecia - Ungaria
Liga D     
l ora 21:45: Belarus - Luxembourg
l ora 21:45: Moldova -San Marino
Sîmbătă, 13 octombrie
Liga A
l ora 21:45: Olanda - Germania
Liga B
l ora 16:00: Slovakia - Cehia
l ora 21:45: Irlanda - Danemaca
Liga C     
l ora 19:00: Norvegia - Slovenia
l ora 21:45: Bulgaria - Cyprus
Liga D     
l ora 19:00: Armenia -Gibraltar
l ora 19:00: Georgia - Andorra
l ora 19:00: letonia -Kazakhstan
l ora 21:45: Macedonia - Liechtenstein
Duminică, 14 octombrie
Liga A
l ora 21:45: Polonia - Italia
Liga B     
l ora 19:00: Rusia - Turcia
Liga C     
l ora 16:00: Romania - Serbia
l ora 21:45: Israel - Albania
l ora 21:45: Lituania  - Muntenegru
Luni, 15 octombrie
Liga A
l ora 21:45: Islanda- Elveţia
l ora 21:45: Spnia - Anglia
Liga B
l ora 21:45: Bosnia - Irlanda N
Liga C     
l ora 21:45: Estonia - Ungaria
l ora 21:45: Finlanda - Grecia
Liga D     
l ora 21:45: Belarus - Moldova
l ora 21:45: Luxembourg - San M.
Marţi, 16 octombrie
Liga A
l ora 21:45: Franţa - Germania
Liga B     
l ora 21:45: Irelanda - Ţara Galilor
l ora 21:45: Ucraina - Cehia
Liga C     
l ora 21:45: Norvegia - Bulgaria
l ora 21:45: Slovenia - Cipru
Liga D     
l ora 17:00: Kazakhstan - Andorra
l ora 19:00: Armenia - Macedonia
l ora 21:45: Gibraltar - Liechtenstein
l ora 21:45: Latvia - Georgia
Amicale:
S-a jucat aseară
l ora 21:00: Italia - Ukraine
Astăzi: l ora 20:30: Turcia - Bosnia  l ora 20:30: Argentina - Iraq l ora 21:00: Franţa - Islanda l ora 21:45: Ţara Galilor - Spania
Mîine: l ora 02:30: USA - Columbia l ora 04:30: Mexic - Costa Rica l ora 13:35: Japonia - Panama l ora 14:00: Korea Sud - Uruguay l ora 20:45: Arabia S. - Brazilia
Duminică, 14 octombrie: l ora 19:00: Scoţia - Portugalia
Marţi, 16 octombrie: l ora 13:35: Japonia - Uruguay l ora 14:00: Korea de Sud - Panama l ora 20:45: Brazilia - Argentina l ora 21:45: Belgia - Olanda l ora 21:45: Denmarca - Austria l ora 21:45: Suedia - Slovakia
M.Duinea

Vizualizari: 256

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved